З 19 квітня в силу вступив новий пункт оновленого ЗУ «Про публічні закупівлі»: тепер кожен учасник державних тендерів має 24 години на внесення виправлень у свою тендерну пропозицію, згідно із вказівками замовника. Зробити це можна на етапі кваліфікації чи прекваліфікації.
На етапі прекваліфікації чи кваліфікації замовник уважно вивчає тендерну пропозицію учасника. Якщо він знаходить невідповідності, які суперечать умовам тендерної документації, то публікує повідомлення з вимогою виправити ці невідповідності. У цьому повідомленні має міститися наступна інформація:
● перелік невідповідностей;
● посилання на пункти тендерних вимог, яким суперечать вказані невідповідності;
● перелік документів чи інформації, які учасник має надати, щоб виправити невідповідності та продовжити приймати участь у тендері.
Дане повідомлення може бути опублікованим лише по одному разу для кожного учасника та не пізніше ніж за два робочих дні до закінчення терміну розгляду пропозицій. Виключенням є лише випадки, коли таке повідомлення публікується на вимогу рішення АМКУ.
Як тільки замовником було опубліковано повідомлення про наявність невідповідностей та спосіб їх усунення, на електронну адресу та в особистий кабінет постачальника автоматично надсилається лист. Даний лист інформує отримувача про те, що він може завантажити на сайт державних закупівель виправлені або нові документи, щоб продовжити бути учасником тендерного процесу. На це йому дається 24 години, а відлік часу ведеться з моменту публікації замовником повідомлення про наявність невідповідностей.
Дозволяється вносити виправлення лише в конкретні пакети документів:
● ті, що підтверджують відповідність постачальника кваліфікаційним критеріям. Зі списком цих критеріїв можна ознайомитися у ст. 16 Закону «Про публічні закупівлі»;
● ті, що надаються постачальником, щоб підтвердити право підпису пропозиції чи/або договору про закупівлю.
Після отримання виправлених документів, організатор державних аукціонів заново вивчає тендерну пропозицію учасника та приймає остаточне рішення. Якщо на цьому етапі він знову виявляє невідповідності, учасник відсторонюється від участі в тендері.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.