Главная Блог ... Новости До 5 років в’язниці за хабар засудили поліцейських, які тікали, викидаючи гроші у вікно До 5 років в’язниці за хабар засудили поліцейських...

До 5 років в’язниці за хабар засудили поліцейських, які тікали, викидаючи гроші у вікно

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 2

 • 0

 • 10034

Отключить рекламу
До 5 років в’язниці за хабар засудили поліцейських, які тікали, викидаючи гроші у вікно - tn1_do_5_rokiv_v_yaznitsi_za_habar_zasudili_politseyskih_yaki_tikali_vikidayuchi_groshi_u_vikno_5ce7b22d1b38c.png

Двох старших сержантів Прилуцького відділу поліції у Чернігівській області засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 травня.

За матеріалами справи, 19 грудня 2016 поліцейські зупинили водія і висунули вимогу передати їм 8 тис. грн інакше заберуть водійські права за керування у стані алкогольного сп’яніння. У подальшому поліцейські склали протокол тільки про відсутність посвідчення водія та забрали технічний паспорт і страховий поліс на автомобіль. Наступного дня чоловік передав 8 тис. грн під контролем правоохоронних органів. Передача відбувалася в салоні машини і поліцейські начебто помітили, що за ними спостерігають і стали тікати, вмикаючи на перехрестях спеціальні звукові сигнали. По дорозі вони висадили чоловіка і викинули гроші у вікно.

В суді поліцейські вину не визнавали, казали, що водій хотів їх підставити, бо раніше неодноразово судимий і перебував з ними у неприязних відносинах. Також обвинувачені підкреслювали, що в салоні їх службової машини грошей не знайшли.

Свідки з числа працівників правоохоронних органів розповіли, що бачили, як гроші викинули з вікна авто. Ще один чоловік дав показання, що того дня їхав у машині і бачив, як на узбіччі дороги декілька осіб збирали папірці ззовні схожі на грошові купюри.

Обставини справи також підтверджувалися матеріалами НСРД. На записі чути, що заявник говорить, що приніс 8 тисяч, як і домовлялися і каже «рахуй», після чого чітко чути голос обвинуваченого. Далі заявник просить залишити йому хоч на «бутилку» і додає: «ще й совість мається». Поліцейський віддав 200 грн, а заявник запитав, чи може він у подальшому звертатися за допомогою і той підтвердив.

Гроші з проїжджої частини та узбіччя зібрали і після набуття вироком законної сили мають повернути СБУ.

 • 10034

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 10034

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст