Главная Сервисы для юристов ... Постанови КМУ Деякі питання подання інформації у сфері захисту критичної інфраструктури Деякі питання подання інформації у сфері захисту к...

Деякі питання подання інформації у сфері захисту критичної інфраструктури | від 14-10-2022 - 1175-2022-п

  • 371

    Просмотров

  • 371

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
    ПОСТАНОВА

    від 14 жовтня 2022 р. № 1175
    Київ

    Деякі питання подання інформації у сфері захисту критичної інфраструктури

    Відповідно до частини другої статті 19 та пункту 4 частини четвертої статті 21 Закону України "Про критичну інфраструктуру" Кабінет Міністрів України постановляє:

    1. Затвердити такі, що додаються:

    форму річного звіту про виконання секторальним органом повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”;

    форму річного звіту про виконання оператором критичної інфраструктури повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”.

    2. Установити, що:

    секторальні органи у сфері захисту критичної інфраструктури щороку до 30 січня подають уповноваженому органу у сфері захисту критичної інфраструктури України звіт про виконання повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”, за минулий рік;

    оператори критичної інфраструктури щороку до 15 січня подають секторальним органам у сфері захисту критичної інфраструктури звіт про виконання повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”, за минулий рік.

    Прем'єр-міністр України

    Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 49




    ЗАТВЕРДЖЕНО
    постановою Кабінету Міністрів України
    від 14 жовтня 2022 р. № 1175

    ЗВІТ
    про виконання секторальним органом повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”


    ЗАТВЕРДЖЕНО
    постановою Кабінету Міністрів України
    від 14 жовтня 2022 р. № 1175

    ЗВІТ
    про виконання оператором критичної інфраструктури повноважень, визначених Законом України “Про критичну інфраструктуру”

    Добавить в избраное
    КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

    Особи з інвалідністю або інші особи, які потребують постійного догляду, які проживають (перебувають) у закладах/установах незалежно від форми власності та підпорядкування і отримують соціальні послуги із стаціонарного догляду, паліативного догляду, підтриманого проживання (далі - заклади догляду), - у супроводі працівників закладу догляду, уповноважених директором закладу догляду або особою, яка його заміщує (за наявності наказу директора закладу догляду або особи, яка його заміщує, про виїзд осіб з інвалідністю або інших осіб, які потребують постійного догляду, за межі України та документів, що підтверджують інвалідність). При цьому осіб з інвалідністю або інших осіб, які потребують постійного догляду, можуть супроводжувати працівники закладу догляду, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, Центральному управлінні або регіональних органах СБУ, відповідних підрозділах розвідувальних органів, з розрахунку одна особа на 25 осіб з інвалідністю та інших осіб, які потребують постійного догляду.

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати