Главная Блог ... Новости ДБР повідомило про підозру у державній зраді голові Вовчанського райсуду Харківської області - Ірині Уханєвій ДБР повідомило про підозру у державній зраді голов...

ДБР повідомило про підозру у державній зраді голові Вовчанського райсуду Харківської області - Ірині Уханєвій

Отключить рекламу
ДБР повідомило про підозру у державній зраді голові Вовчанського райсуду Харківської області - Ірині Уханєвій - 279b869ff03c8f7f847177c3332fd36a.jpg

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з викриття зрадників, які вирішили перейти на бік ворога. Кожен подібний факт ретельно відпрацьовується, всі колаборанти будуть притягнені до кримінальної відповідальності.

Оперативники ДБР встановили, що після окупації одного з населених пунктів Харківської області, очільниця місцевого суду особисто почала підготовку судової установи до співпраці з ворогом.

Згадайте новину: Судді Уханьовій, яка взяла під варту чоловіка за зйомку судового засідання, повідомили про підозру

Для швидкого відновлення роботи суду вже за російським законодавством підозрювана намагалася зібрати команду «однодумців». Вона активно закликала своїх підлеглих зрадити Україну і вже разом здійснювати так зване «судочинство» окупаційної влади. Також підозрювана шукала підтримку і серед місцевих правоохоронців, яким пропонувала співпрацю з агресором.

Наразі слідчі ДБР повідомили їй про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Українське слідство та правосуддя доведе всі подібні справи до суду.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Харківська обласна прокуратура.

Нагадаємо, у 2018 році Ірину Уханьову тимчасово усунули від здійснення правосуддя, але за півроку поновили на посаді. У травні 2020 року призначили головою Вовчанського райсуду. Але через місяць вручили підозру у неправосудній ухвалі щодо арешту активіста Максима Корнієнка.

Весною 2021 року Чутівський районний суд Полтавської області закрив кримінальне провадження щодо голови Вовчанського районного суду Харківської області Ірини Уханьової, яку звинувачували у винесенні неправосудного рішення активісту Максиму Корнієнку.

Джерело: ДБР

 • 2794

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 2794

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Интересно

  13.05.2022 11:00

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст