17.01.2016    Просмотров:  501
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Час летить швидко: колишній суддя колядник - хабарник Ігор Зварич достроково вийшов на свободу

Час летить швидко: колишній суддя колядник - хабарник Ігор Зварич достроково вийшов на свободу - chas_letit_shvidko_kolishniy_suddya_kolyadnik_habarnik_igor_zvarich_dostrokovo_viyshov_na_svobodu_569bf531b8728.jpg

Суддя Ігор Зварич, відомий як "суддя-колядник", 12 січня 2016 року вийшов на свободу і повернувся до Львова.  

Нагадаємо, президент Порошенко 23 грудня підписав закон "Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув'язнення в строк покарання", відповідно до якого суди зобов'язані враховувати засудженим кожен день, проведений в слідчих ізоляторах, як два дня відбуття покарання.
Ігор Зварич написав у в'язниці книги Mein Kampf in Ukraine, Суддя комуніст і Суддя націоналіст.

Згадайте новину:Голова суду Плевако Олег Петрович взятий НАБУ на хабарі. Congratulations!!! 

До речі 1 липня 2015 року Постановою начальника Менської ВК-91 Ігорю Зваричу надано дозвіл на проживання разом з членами його сім'ї в смт. Макошине, де розташована колонія.

Джерело: Варіанти

Нагадаємо, що кримінальну справу проти Зварича було порушено в грудні 2008 р. за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуків за місцем роботи й проживання цього діяча і 6 представників того ж суду працівники СБУ й Генпрокуратури вилучили $1 млн і 2 млн грн. Наявність коштів І.Зварич пояснював досить просто: частину зазначеної суми позичив у друга, а ті гроші, які знайшли в приміщенні суду, охрестив «посівними» (мовляв, ними йому засіяли новий кабінет під час різдвяних свят). Після того як порушили справу, І.Зварич пішов на лікарняний, а в ніч на 12 грудня зник з поля зору правоохоронців. І лише в березні 2009-го чоловіка затримали й доставили в Київське СІЗО, де він перебував 2 наступні роки. Наприкінці грудня 2009-го ГПУ завершила розслідування. Справу передали до Оболонського райсуду м.Києва, який у жовтні 2010 р. розпочав її розгляд по суті. 23 серпня 2011-го суд відправився в нарадчу кімнату для ухвалення вироку.

Читайте статті: Повне оновлення суддівського корпусу. Пане Порошенко, ви за?

У вересні 2011 року було оголошено вирок, яким І.Зварича засуджено до 10 років позбавлення волі та конфіскації всього майна. Також колишнього суддю позбавили права обіймати будь-які посади в судах та виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах протягом 3 років після відбуття основного покарання.

Згадайте новину: Потерпілий, якому зброєю погрожував п’яний суддя Оберемко раптово відмовився від обвинувачення і суд закрив справу

У квітні 2012 року Апеляційний суд м. Києва завершив розгляд апеляційної скарги екс-судді Ігоря Зварича на вирок Оболонського райсуду і залишив у силі вирок районного суду, яким І.Зварича засудили до 10 років позбавлення волі.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: