29.03.2016    Просмотров:  295
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.

Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.  - borotba_z_otkatami_zarplata_kerivnikiv_dergavnih_pidpriemstv_ukraini_bude_pochinatisya_z_400_tisyach_grn_56fa772c0574f.jpg

Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн. Ефективні топ-менеджери будуть отримувати додаткові бонуси. Про це в інтерв’ю “Новому часу” повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

“Щоб найняти хороших людей, ми повинні платити їм нормальні зарплати, інакше всі конкурси – це фікція. Провести конкурс і найняти хорошого менеджера на зарплату в кілька тисяч гривень в компанію з мільярдними оборотами – навряд чи так багато волонтерів знайдеться”, – вважає Ковалів.

За її словами, зарплата керівника “Укргазвидобування” – це близько 400 тисяч грн на місяць. Приблизно стільки ж – в “Укрзалізниці”.

Ковалів уточнила, що це фіксована місячна зарплата, додатково топ-менеджери будуть отримувати бонуси, які будуть залежати від конкретних KPI (ключових показників ефективності) – прибутковості, виручки, реалізації нових проектів, збільшення частки ринку збуту і так далі. Заступник міністра зазначила, що такі зарплати будуть у всіх нових керівників, які будуть справлятися з поставленими завданнями.

“У кого-то це викликає осуд, але будемо відверті: якщо за нового керівника компанія на одних тільки тендерах економить 50 млн грн за півроку роботи – то його висока зарплата окупається. А якщо керівник компанії заробляє кілька тисяч гривень, «чесно» керуючи мільярдними оборотами, то у нього дуже велика спокуса заробити на схемах “, – підкреслила Ковалів.

“У 50 найбільших компаній керівники будуть призначатися за прозорим конкурсом. У шість компаній керівники вже призначені, в двох – в процесі узгодження”, – уточнила Ковалів.

На думку Ковалів, конкурси виключають політичний вплив на призначення. До складу конкурсних комісій входить п’ять міністрів і п’ять незалежних членів – це представники IFC(Міжнародна фінансова корпорація), Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку, бізнес-омбудсмен. “Це люди, для яких репутація важливіша одномоментного рішення. З такими не йдеться про політичний вплив”, – підкреслила заступник міністра.

Нагадаємо, раніше щомісячний оклад заступника голови правління “Укргазвидобування” (УГД) виріс до 85 тисяч гривень. Деяким фахівцям держкомпанії зарплати підвищили в 5 разів.

Джерело: НВ 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: