14.11.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Антикорупційне бюро почало розслідування про отримання хабара співробітниками НАЗК

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) хабара в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Згадайте новину: Хай живе Національне антикорупційне бюро України!

Передбачається, що співробітники НАЗК також займалися вимаганням. Не виключається також, що підозрювані чиновники могли діяти в складі організованої групи.

Згідно п. 1 примітки ст. 368 Кримінального кодексу України, неправомірною вигодою в особливо великому розмірі вважається хабар від 8500 грн.

Раніше керівник Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво в фальсифікації перевірок е-декларацій держчиновників за вказівкою влади.

"Е-декларування використовується для покриття чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними і з метою особистого збагачення голови і членів НАЗК", - заявила вона.

9 листопада НАБУ допитало главу НАЗК Наталію Корчак у справі про покупку нею паркомісць і їх використанні для незадекларованих автомобілів.

10 листопада свекруха глави НАЗК закрила в своїй квартири детектива НАБУ після спроби її допитати.

Читайте статтю: Антикорупційне «провалля»: чи виправдовує НАБУ своє існування?

13 листопада Артем Ситник прийшов у відомство Корчак, після чого заявив про можливість свого арешту в зв'язку з антикорупційною діяльністю НАБУ.

У НАЗК наполягають, що Ситник не надав документи, в зв'язку з чим його звинувачують у скоєнні адміністративного правопорушення.

НАБУ ж розслідує покупку нового авто Корчак (Skoda Octavia A7 вартістю близько $20 тисяч), яке вона не вказала у своїй декларації.

Читайте статтю: Загроза для Антикорупційного бюро – участь екс-«борців» з корупцією – експерт

Джерело: НВ

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення