0
0
1892
Українці вже зараз намагаються будувати плани на життя після закінчення війни з Росією.
Люди прагнуть подорожувати (55%) рідною країною, здобувати освіту (49%), нарешті змінити роботу (21%) чи завести собаку (25%).
Про це свідчить опитування соціологічної групи "Рейтинг".
Опитуваним запропонували кілька варіантів відповідей на запитання, що вони планують робити після завершення війни в Україні.
Абсолютна більшість українців переконана у тому, що вони не будуть переїжджати до іншої країни (95%) або навіть до іншого міста (90%). Лише деякі українці вагалися із відповіддю.
Найбільше респондентів воліли б після закінчення війни подорожувати Україною (55%). Зокрема, таке бажання є у молодих людей 18-35 років (70%).
При цьому середнє (36-50 років) та старше покоління (51+) не відстають у цьому питанні – 64% та 40% відповідно хотіли б пізнати рідну країну краще.
Водночас кількість тих, хто планує отримати додаткову освіту після війни й тих, хто не прагне здобувати нові знання – однакова (49%). Зокрема, серед респондентів, які відповіли ствердно – 70% молодих людей, 64% – середнього віку, 40% – старше покоління.
Освоїти нову професію прагнуть 38% українців (59% – ні), з яких 39% жінок і 37% чоловіків. При цьому 51% з цієї кількості людей, як показало опитування, були змушені покинути своє місто через війну.
Ще є категорія українців (21%), які воліли б змінити свою роботу, коли завершиться війна (72% – робота влаштовує). Зокрема, це чоловіки (23%) та жінки (20%), 28% з яких тимчасово або назавжди покинули своє місто, і 20% тих, хто лишився.
27% українців висловили бажання відкрити свою справу (70% – ні), більшість з яких – молоді люди 18-35 років (46%). Зокрема, це жінки (23%) та чоловіки (31%), з яких 40% виїхали зі свого міста через збройну агресію РФ.
Деякі громадяни (25%) після війни планують нарешті завести кота, собаку чи іншого домашнього улюбленця. Таке бажання виявила однакова кількість чоловіків та жінок – по 25%.
В опитуванні взяли участь 1000 громадян віком від 18 років і старше з усіх областей України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.
Опитування проводили методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.
Помилка репрезентативності становить не більше 3,1%.
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
320
Коментарии:
0
Просмотров:
513
Коментарии:
0
Просмотров:
743
Коментарии:
0
Просмотров:
910
Коментарии:
3
Просмотров:
412
Коментарии:
0
Просмотров:
1370
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.