Головна Блог ... Новини Звільнення Шойгу і Патрушева: експерт оцінив, чи вплинуть перестановки в РФ на хід війни Звільнення Шойгу і Патрушева: експерт оцінив, чи в...

Звільнення Шойгу і Патрушева: експерт оцінив, чи вплинуть перестановки в РФ на хід війни

 • 0

 • 0

 • 57

Відключити рекламу

У Росії нещодавно відбулися кадрові перестановки – свої посади втратили міністр оборони Сергій Шойгу та секретар Ради безпеки Микола Патрушев. Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Петро Черник пояснив, чи вплинуть ці зміни на війну РФ проти України.

"Ми вже проговорили, що там нічого не зміниться, навіть якщо поміняється воєнно-політичне керівництво. Зміна Патрушева, точніше пониження його статусу – це сигнал Путіна усьому світу, що "яструбів" він забирає. Патрушев – яструб, Іванов – яструб, Бортніков – яструб. Саме вони переконали Путіна, що за кілька днів – максимум кілька тижнів – можна вирішити "проблему" України. Яке в них розуміння – ліквідувати державність. Не може імперія бути без України. Це сигнал", – розповів він в інтервʼю, опублікованому на YouTube-каналі "Львівич".

Експерт також зауважив, що днями Путін уперше сказав, що мають бути якісь переговори. 

"Це сигнал, що вони готові розмовляти, і тут є певний позитивний зріз. Слабший просить про перемовини. Сильний про перемовини не просить, а добиваєтсья свого так, як він хоче, і змушує слабшого сісти за стіл переговорів", – каже Черник. 

Перестановки в РФ

12 травня російський диктатор Володимир Путін зняв з посади міністра оборони Сергія Шойгу, який очолював оборонне відомство з 2012 року. Замість нього він запропонував призначити Андрія Бєлоусова.  

Шойгу призначили на посаду секретаря Радбезу РФ замість Миколи Патрушева. Останньому Путін також знайшов роботу – його та  губернатора Тульської області Олексія Дюміна диктатор призначив своїми помічниками в адміністрацію президента.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 57

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 57

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст