Головна Посилання ... Зручний додаток для здійснення будь-яких фінансових операцій з мобільного телефону 24 години на добу 7 днів на тиждень – FreeBank Зручний додаток для здійснення будь-яких фінансови...

Зручний додаток для здійснення будь-яких фінансових операцій з мобільного телефону 24 години на добу 7 днів на тиждень – FreeBank

Давно минули ті часи, коли задля здійснення більшості фінансових операцій доводилось відвідувати банківське відділення та стояти у довгих чергах. Сьогодні платежі можна виконувати дистанційно й за лічені хвилини. Це стало можливим завдяки онлайн-банкінгу. Він являє собою сервіс, який одночасно надає доступ до всіх банківських послуг та захищає користувачів від шахраїв – зручно й безпечно!

У найкращих фінустанов України є власні програми онлайн-банкінгу. Так, у ПриватБанку – Приват24, у Ощадбанку – Ощад24, у Банку Кредит Дніпро – FreeBank. І сьогодні ми хочемо зупинити свою увагу на останньому сервісі, адже Банк Кредит Дніпро вважається одним із найкращих фінінститутів країни.

Можливості та переваги FreeBank

Сервіс активується автоматично, коли клієнт Банку замовляє будь-який пакет послуг. Наступним кроком користувачу залишається лише завантажити додаток з Google Play або App Store та увійти до системи. При першому вході рекомендується одразу встановити власний пароль, завантажити аватар для підвищення безпеки та прискорення подальших активацій.

Можливості FreeBank:

 • Отримання актуальної інформації за рахунками клієнта: картковими, кредитними, депозитними.
 • Формування наочних звітів про здійснення операцій та рух коштів за бажаний період.
 • Вибір та порівняння депозитів, готівкових та безготівкових кредитів, отримання детальної інформації по кожному продукту.
 • Виконання широкого спектру банківських операцій: перерахування коштів на рахунки, картки Банку Кредит Дніпро та інших банків, міжнародні грошові перекази, оформлення та внесення платежів по кредитам, поповнення депозитів, оплата послуг зв’язку тощо.
 • Створення власних шаблонів та налаштування автоматичних регулярних платежів.
 • Швидкий пошук найближчих банкоматів та відділень за допомогою геолокації.

Основні переваги FreeBank:

 • Доступ з будь-якої точки світу, де є інтернет-покриття.
 • Доступ в режимі «24/7» - незалежно від дня тижня та часу доби.
 • Усі банківські послуги – в одному додатку.
 • Високий рівень безпеки користувачів – вхід у кабінет скануванням відбитку пальця, фото обличчя, за персональним паролем.
 • Безкоштовний додаток – усі переваги онлайн-банкінгу без будь-яких витрат від клієнта.

FreeBank – зручний, безпечний та універсальний сервіс від Банку Кредит Дніпро, призначений для приватних і корпоративних клієнтів!

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст