Головна Блог ... Новини Зміна імені та прізвища не допомогла боржнику уникнути сплати аліментів Зміна імені та прізвища не допомогла боржнику уник...

Зміна імені та прізвища не допомогла боржнику уникнути сплати аліментів

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 3012

Відключити рекламу
 - tn1_3ed06d822b7eda5bdb9b9954255a9110_61445274cdebf.jpg

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 157,9 млн грн аліментів. З них 34,1 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Шевченківському відділі державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) з січня 2020 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на користь 2 дітей у розмірі 6 000 грн щомісячно, починаючи з грудня 2015 року.

Державним виконавцем внесено боржника до Єдиного реєстру боржників та постановою державного виконавця накладено арешт на рахунки боржника. Крім того, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Під час виконання рішення суду державними виконавцями встановлено, що боржник змінив ім’я та прізвище, що б не сплачувати аліменти.

Після підтвердження нових відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану відносно боржника, державним виконавцем повторно застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Оскільки боржнику було відмовлено в перетині кордону, він сплатив заборгованість у сумі 337 407 грн, штраф у сумі 39 000 грн та виконавчий збір у сумі 33 450 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 4,6 млрд грн аліментних платежів. З них 933,1 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

Джерело: Мінюст

 • 3012

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 3012

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст