Головна Посилання ... Здоров'я дитини: дитячі ЛОР-захворювання

Здоров'я дитини: дитячі ЛОР-захворювання

 

Стежити за здоров'ям своєї дитини – обов'язок кожного з батьків. Тому потрібно звертати увагу на всі симптоми, що вказують на проблему, і відразу звертатися до фахівців. Найчастіше у дітей з'являються проблеми, пов'язані з ЛОР-органами, тоді, без відвідування хорошого лора у Львові для дитини, не обійтися. Не всі мають можливість витрачати тривалий час на черги в державній лікарні, тому, можна звернутися до приватної клініки Rodyna-medical.

 

Коли потрібно звертатися до лікаря?

 

Помітили, що у дитини болить горло, вухо, з'явився нежить та інше? Це перші ознаки, що говорять про те, що виникло захворювання. Зрозуміти, що це, респіраторна проблема, гайморит та інше може лише лікар. Фахівець проведе огляд і зможе призначити лікування з огляду на всі особливості дитини. Важливо відразу звернутися до клініки, з появою симптомів, оскільки багато хвороб швидко розвиваються, і тоді їх лікування стає складним. Найбільш поширеними наслідками неправильного лікування ЛОР-захворювань є:

 

 • Необхідність проведення операції;
 • Втрата слуху чи нюху;
 • Перетворення захворювання на хронічне;
 • Негативний вплив на внутрішні органи;

 

Рання діагностика та лікування проблеми дозволяють успішно впоратися з нею, та убезпечити дитину від проблем надалі.

 

Найбільш поширені симптоми

 

Є безліч симптомів, які говорять про те, що потрібно звернутися до ЛОР-лікаря:

 

 • Болі у горлі або проблеми з ковтанням;
 • Шум у вухах чи біль, зниження слуху;
 • Проблеми із голосом;
 • Втрата нюху, нежить та інше;
 • Поява неприємного запаху з рота;
 • Набряклість обличчя;
 • Кров із носа або біль у переніссі;

 

Помітили щось у своєї дитини? Не втрачайте часу, скоріше звертайтеся до фахівців. Сучасне обладнання дозволяє проводити різні методи діагностики та підбирати лікування.

 

Звернення до лікарів

 

Приватна лікарня Rodyna-medical у Львові має багаторічний досвід роботи, тому прийом ведуть кваліфіковані фахівці. На кожного пацієнта збирається анамнез, після чого проводиться огляд. На підставі цього ставиться діагноз та підбирається лікування. Протягом усього періоду лікування пацієнт супроводжуватиметься лікарем, який скоригує терапію при необхідності. У клініці використовується не лише сучасне обладнання для діагностики, а й перевірені методи лікування. Наприклад, найпоширенішими є ультразвук, лазерна терапія або фототерапія.

 

Прийом маленького пацієнта проходить у спокійній обстановці і створюються всі умови, щоб дитина не боялася. Діти не завжди можуть пояснити, що їх непокоїть, тому кожен огляд є детальним та уважним. Бережіть дітей і звертайтеся до фахівців при виникненні симптомів. Записатися на прийом можна на будь-який зручний час.

 

Переглядів : 262
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст