Головна Блог ... Новини За антиукраїнські пости і заклики до «Буковинської республіки» дописувача FB оштрафували на 34 тисячі За антиукраїнські пости і заклики до «Буковинської...

За антиукраїнські пости і заклики до «Буковинської республіки» дописувача FB оштрафували на 34 тисячі

Відключити рекламу
За антиукраїнські пости і заклики до «Буковинської республіки» дописувача FB оштрафували на 34 тисячі - 175a313da4769fbe1f11690468577113.jpg

Шевченківський райсуд міста Чернівці покарав уродженця Одеси за публікації у соцмережі Facebook.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 23 серпня.

У березні-грудні 2020 року, чоловік розміщував тексти і зображення із закликами до насильницької зміни конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Наприклад: «Нам нужно разгонять эту Раду! Давайте, поднимаемся разогнать эту Верховну Раду!», «Пришло время делать ЗУБР! (Західно-Українську Буковинську Республіку) Ми не визнаємо виборів! Буковинці! Звільнимося від Київа!»; «Долой нелегитимный київський — який змією висить на шиях українцях та не дає нам розквітнути і економічно зростати!!!», «С завтрашнего дня начинаю Путина звать в Черновцы… Только Путин правду народам несёт и рассудит нас по справедливости. Доверяю только Путину. Последнему оплоту справедливости в мире! Как Путин скажет — так и будет…».

Згадайте новину: «Ми нікого не бомбимо, а Буча – фейк від Зеленського» – «методичка» росіян потрапила до ГУР

Обвинувачений закликав до створення на території Чернівецької незалежної від України держави — Західно-Української Народної Республіки / Буковинської Народної Республіки, виходу Закарпатської області зі складу України («Волю свободным Карпатам од Киевского воровства»).

Автор постів також підтримував тимчасову окупацію Росією частини території Херсону та Нової Каховки, з метою здобуття води для Криму: «Надо пройти танками до канала (сопротивления никто не встретит). Встать танками на длину вчего канала и объявить 5 км от канала в обе стороны — зоной без укровойск. Стать там на год <…> Нужно вторгнуться и оккупировать до наполнения водохранилищ. Потом красиво уйти. Все ох*е*т от красоты поступка».

Крім того, розміщувалися дописи, спрямовані на розпалювання національної та релігійної ворожнечі. Наприклад: «Там где украинцы там всегда развал. <…> Украинец это всегда националист. Всегда земельный аграрий (а не производственник) – по простому «селянин». Национализм на почве селянства-всегда смерть любым государственным межстрановым объединениям»; «Украина выступила гробовщиком СССР, гробовщиком СНГ», «Репрессивные списки евреев в Черновцах наперед: (перелік прізвищ — ред.)»; «Черновчане — похоже пришла пора вооружаться! Нагнетание антиправославия взвинчено до предела! Скоро мы все — горожане — пойдем стена на стену (Драка будет невобразимая-как в религиозных Пакистане, Афганестане, Ирландии и Египте. Оруже в самый раз пригодится! Религиозная Гражданская Война в Черновцах — значит так тому и быть. Пора зачистить город и навести тут порядок, заявить о своих правах раз и навсегда».

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Прокурор і обвинувачений домовилися про покарання у вигляді штрафу — 34 тисячі гривень.

Крім того, з чоловіка стягується 32,5 тисячі гривень витрат за експертизи його дописів.

 • 1411

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1411

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст