Головна Блог ... Консультації від юристів З Фараона в Анатолія чи навпаки - або як змінити ім'я (порядок) З Фараона в Анатолія чи навпаки - або як змінити і...

З Фараона в Анатолія чи навпаки - або як змінити ім'я (порядок)

Відключити рекламу
 - tn1_z_faraona_v_anatoliya_chi_navpaki_1_5c1d159cb4ee6.jpg

Нерідко батьки хочуть, щоб їх дитина була особлива, не така як всі. Зазвичай індивідуальність малечі батьки підкреслюють вибором незвичного імені.

При чому рідкісні імена помітно ідуть хвилями із року в рік. В якийсь період на дитячих майданчиках були одні Мілани, Каміли Марки та Лука. Але чи будуть такі імена на часі коли діти будуть вже дорослі?

Іноді нестандартні імена присвоюються дитині, у зв’язку з національними традиціями їх батьків. Нагадаємо, що відповідно до законодавства заяви про зміну імені приймаються лише стосовно громадян України. Фізична особа, яка досягла 14-ти років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім'я за згодою батьків або за згодою піклувальника. Фізична особа, яка досягла 16-ти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) ім’я. Змінити можливо лише ім’я та прізвище! Зміна по батькові можливо лише у разі зміни батьком дитини свого власного імені.

Заяви про зміну імені приймаються відділом ДРАЦС за місцем проживання дитини, у тримісячний строк з дня її подання. За наявності поважної причини цей строк може бути продовжено, але не більш як на три місяці. Обмежень щодо кількості змін імені не передбачено.При первинні зміні імені справляються державне мито в розмірі 5,10. Всі повторній зміні імені 51 грн.

Підставами для відмови у наданні дозволу на зміну імені є:

здійснення стосовно заявника кримінального провадження або його перебування під адміністративним наглядом;

наявність у заявника судимості, яку не погашено або не знято в установленому законом порядку;

офіційне звернення правоохоронних органів іноземних держав про оголошення розшуку заявника;

подання заявником неправдивих відомостей.

Заява про зміну імені розглядається відділом державної реєстрації актів цивільного стану

Так, найпоширеніші імена за 2018 рік при державній реєстрації народження дітей у місті Києві стали: жіночі імена:Софія, Злата, Марія, Мілана, чоловічі імена:Максим, Артем, Олександр, Дмитро.

Рідковживані імена за 2018 рік при державній реєстрації народження дітей у місті Києві:Жіночі – Єсенія, Роксолана, Радана, Тереза, Іріс, Агая, Фаїна, Ясновєда, Златояра, Касандра, Рада, Каталєя, Магдалина, Ляля, Леля, Вія, Мелоді, Кая, Лукерія, Грета, Кармен, Вєста; Чоловічі – Азарій, Марсель, Златозар, Сварг, Кипріан, Закарія, Лео, Томас, Самійло, Тадей, Леонард, Соломон, Радомір, Дарко, Северин, Рувин, Кипріан, Оскар, Єремія, Фараон, Михва.

  • 2827

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2827

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні консультації

    Дивитись всі консультації
    Дивитись всі консультації
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст