Головна Посилання ... Язик до ОАЕ доведе: особливості етикету в східних країнах Язик до ОАЕ доведе: особливості етикету в східних...

Язик до ОАЕ доведе: особливості етикету в східних країнах

Відпустка в ОАЕ — ніби подорож до світу східних казок: архітектура на зламі хай-теку та ісламу, розкішні готелі й ресторани, чудові пляжі, видовищні шоу-програми. До того ж на сайті популярного сервісу онлайн-бронювання турів BRONIX за покликанням https://bronix.ua/tours/uae легко знайти тури за доступною ціною. Усе це приваблює українських туристів, які скучили за особливими враженнями.

Проте варто пам’ятати, що ОАЕ та більшість інших східних країн — мусульманські. Тут існує багато писаних і неписаних правил поведінки, що продиктовані релігійністю місцевого населення. Аби ваш відпочинок не був зіпсований штрафом чи навіть тюремним ув’язненням, варто дотримуватися кількох простих рекомендацій.

Етикет в ОАЕ та східних країнах

  • Не вживайте алкоголь у громадських місцях. Це можна робити тільки в барах, ресторанах та власному номері готелю. Алкоголь «із собою» тут продають лише в спеціальних магазинах. Якщо випили, краще не з’являтися на вулиці, у парках розваг та інших громадських локаціях.
  • Обирайте закритий непрозорий одяг, що не підкреслює фігуру. Це правило однаково стосується жінок та чоловіків. На території пляжу можна засмагати в купальнику, проте зазвичай туристів просять утриматися від бікіні, а за появу топлес можна легко отримати великий штраф.
  • Утримайтеся від нецензурної лексики навіть рідною мовою, а також непристойних жестів. В іншому випадку туристу доведеться мати справу з місцевою поліцією.
  • Палити можна тільки в спеціально відведених для цього місцях. Якщо вам конче хочеться цигарку, поцікавтеся, де розташована найближча зона для курців.
  • Тримайте себе в руках, навіть якщо поруч кохання всього вашого життя. Прояв почуттів на публіці карається в ОАЕ доволі суворо. У таких місцях, як Дубай, подружжя може триматися за руки, але не більше. На території інших курортів варто уникати навіть цього.
  • Якщо ваша відпустка припадає на місяць Рамадан, варто поважати місцеві релігійні звичаї. Мусульмани в цей період не їдять, не п’ють та не палять від світанку до заходу сонця. Тож не треба робити всього цього вдень в усіх на очах. Проте туристи можуть вільно їсти та пити в готелях та ресторанах.
  • Підтримуйте чистоту — не залишайте сміття в громадських місцях. Навіть папірець, випадково кинутий повз урну, може стати причиною штрафу.
  • Туристам не можна їздити до пустелі самостійно. Подібні тури повинні бути організованими та проходити в супроводі гіда.
  • Чоловікам варто бути уважними в метро — деякі вагони призначені лише для жінок.

Хоча, на перший погляд, правил багато, дотримуватися їх на практиці — доволі легко. Замість перейматися через кожен свій крок, можна зосередитися на власних яскравих враженнях від такої подорожі.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст