Головна Посилання ... Якісні сейфи для дому та офісу від PRO-S.COM.UA

Якісні сейфи для дому та офісу від PRO-S.COM.UA

Сучасна людина, яка живе в цивілізованому суспільстві з часом, накопичує величезну кількість надзвичайно важливих документів, які віна вимушена зберігати в надійному місці. Іноді цих документів накопичується так багато, що стає необхідним спеціальне обладнання за допомогою якого можна забезпечити належний рівень їх зберігання – сейфи.

Купити сьогодні сейф досить просто, для цього можна заглянути, скажімо, в Інтернет-магазині компанії «Protection-S», в каталозі якого представлено велику кількість надійних сейфів різних типів, класів захисту та призначення.

Слід зазначити, що магазин-склад PRO-S.COM.UA фізично розташований м. Київ, куди можна під'їхати в будь-який день за попередньою домовленістю. Крім того, можна зателефонувати за номерами телефонів +8 (093)251-99-99 або +8 (098)251-99-98 та замовити доставку сейфа до вашого офісу чи помешкання. Така послуга є досить актуальною так як для прикладу, надійний вогнезламостійкий сейф може мати вагу навіть 500 кг.

Сейфи за типом захисту

Залежно від застосованих інженерних рішень та типу конструкції засоби для зберігання документів та цінностей отримують певні захисні функції та класифікуються на три основні типи:

  1. Зламостійкі. Забезпечують захист вмісту під час спроби несанкціонованого доступу. Клас стійкості до злому визначається різними факторами, такими як товщина дверей, стінок корпусу, та його наповнення, а також додатковими конструктивними особливостями, передбаченими для уповільнення доступу.

  2. Вогнестійкі. Мають стійкість до впливу небезпечних факторів, пов'язаних із виникненням пожежі. Призначені для зберігання паперових документів, готівки, магнітних носіїв, фотоплівки тощо.

  3. Вогневзломостійкі. Сейфи мають вогнестійкі властивості та додатково забезпечують захист від злому.

Класифікація за призначенням

Меблеві

Меблеві сейфи встановлюються в ніші, розміщуються на полицях шаф, тумбах, можливий монтаж під столом. Компактні розміри дозволяють використовувати моделі як сейф-схованку. Це хороший варіант, якщо не пред'являються високі вимоги до рівня захисту вмісту та необхідно купити сейф недорого для установки в заміському будинку, квартирі, офісі.

Збройові

Металевий сейф для зберігання зброї відповідає ряду вимог МВС, оскільки призначений для зберігання рушниць, гвинтівок та патронів до них. Моделі класифікуються за кількістю одиниць зброї, що зберігаються та класу стійкості до злому. Детально про особливості вибору та установки сейфа для зберігання зброї читайте в статті.

Офісні

Забезпечують зручність зберігання документів, готівки, печаток та штампів у різних організаціях. Вибір офісних сейфів, які можна знайти в інтернет-магазині, дозволяє задовольнити будь-які потреби в галузі захисту від пожежі та злому. 

Сейфи що вбудовуються в стіну

Найкращі варіанти для невеликих квартир. Вбудований у стіну сейф виключає можливість винесення для подальшого зламу та досить зручні у використанні. Рівень зламостійкості залежить від особливостей монтажу та характеристики лицьової панелі, оснащеної замком та ригельною системою.

Готельні

Невеликі за розміром сейфи використовуються в готелях для збереження незначних цінностей та особистих речей постояльців, що встановлюються в квартирах та офісах. Комплектуються кодовим електронним замком з можливістю аварійного відкриття. Коштують недорого, порівняно з моделями, які мають вищий рівень захисту від злому.

Особливості покупки сейфа

Перед покупкою рекомендується скласти список вимог, яким має відповідати Ваш сейф. Вартість виробів значно варіюється в залежності від характеристик і немає необхідності купувати модель з опціями, які не потрібні. Перед пошуком сейфа варто також розглянути такі питання: місце встановлення, місткість, внутрішнє оснащення, зручний тип замикаючого пристрою. Якщо з вибором виникають труднощі — зверніться за допомогою до менеджера, який допоможе підібрати найкращий варіант із урахуванням бюджету та вимог.

Доставка сейфів по Україні

Наша компанія здійснює доставку продукції транспортними компаніями по всій території України, включаючи місто Київ та передмістя.

Переглядів : 269
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст