Головна Посилання ... Які переваги має інверторний кондиціонер, пояснюють фахівці компанії «Кондиціонери України» Які переваги має інверторний кондиціонер, пояснюют...

Які переваги має інверторний кондиціонер, пояснюють фахівці компанії «Кондиціонери України»

Які переваги має інверторний кондиціонер, пояснюють фахівці компанії «Кондиціонери України»

інверторний кондиціонер

Багато покупців чули, що інверторний кондиціонер – більш сучасне, високотехнологічне рішення в порівнянні з традиційним, неінверторним. Але не всі знають, у чому саме полягає різниця між цими типами кондиціонерів, чим інверторні краще. Також багатьом відомо, що інверторні моделі дорожчі, але незрозуміло, чому. Користувачі сумніваються, варто купувати більш дорогу модель, чи можна заощадити. Пропонуємо разом з фахівцями компанії «Кондиціонери України» розібратися, чому витрати на покупку інверторного кондиціонера виправдані.

Принцип регулювання температури в інверторних і неінверторних кондиціонерах

Будь-який кондиціонер охолоджує або нагріває повітря в приміщенні за рахунок циркуляції замкненим контуром холодоагенту. Його стиснення та рух забезпечує компресор, чим інтенсивніше він працює, тим активніше циркулює холодоагент і тим швидше змінюється температура. На самому початку робочого циклу, коли потрібна швидка зміна температури, всі кондиціонери працюють на повних обертах. Основна відмінність інверторного компресора від традиційного ON-OFF – принцип підтримання температури:

  • у приміщеннях зі звичайним кондиціонером вона підтримується за рахунок того, що компресор то вимикається, то знову вмикається при критичному відхиленні фактичної температури від заданої. Обороти компресора не регулюється, при роботі він завжди споживає максимум потужності;
  • обороти інверторного кондиціонера регулюються в широкому діапазоні, для підтримки температури він переходить в енергозберігаючий режим роботи на малих обертах.

Чому інверторні кондиціонери дорожче, але вигідніше

Більш висока вартість інверторних кондиціонерів пояснюється тим, що важливою частиною конструкції такого кондиціонера є плата управління компресором – складна електронна система з мікропроцесором. Саме цей вузол забезпечує гнучке регулювання обертів компресора, дозволяє підтримувати температуру з високою точністю.

При роботі інверторний кондиціонер https://air-conditioner.ua/uk/invertornye-kondicionery/ споживає в середньому на 30% менше енергії, ніж звичайний: постійна робота на мінімальних обертах – значно менш енергоємний процес у порівнянні з частими включеннями на повну потужність. Якщо кондиціонер включають зрідка, на пару годин, різниця в енергоспоживанні практично не відчутна, але при щоденній тривалій, особливо цілодобовій експлуатації додаткові витрати на покупку інверторного кондиціонера швидко окупаються.

Також власникам інверторних кондиціонерів рідше доводиться витрачатися на ремонт або заміну компресора, а ось циклічні включення-відключення призводять до його швидкого зносу. В інверторних кондиціонерах найбільш вразливим вузлом є плата управління, але провідні виробники піклуються про захист електроніки від перепадів напруги.

Чому інверторні кондиціонери комфортніші в експлуатації

Інші переваги інверторних моделей:

  • їх можна використовувати в якості повноцінного обігрівача в мороз до -15°С (а не до -7);
  • у приміщенні підтримується постійна температура з точністю до 0,5°С;
  • рівень шуму нижче, ніж у традиційних кондиціонерів, зовнішній блок більшу частину часу видає монотонний, практично непомітний шум.

В інверторних кондиціонерах доступно безліч сучасних інтелектуальних функцій.

 

Переглядів : 195
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст