Попри нелегкі економічні умови, українські банки продовжують кредитувати агробізнес у країні. Найвигідніше кредитування фермерських господарств цьогоріч пропонує ПриватБанк, який позичає бізнесові гроші на покриття обігових засобів, купівлю техніки, фінансування поточного сільськогосподарського циклу.
Які кредити видають фермерським господарством зараз та на яких умовах? Дізнаєтесь зі статті.
На умовах такого агрокредиту банк видає гроші підприємствам для фінансування потреб сільськогосподарського циклу, який триває зараз. Кредитні кошти допомагають забезпечити фінансування всіх поточних потреб та ефективно розвиватися в складних економічних умовах.
Надані гроші дозволено використовувати на закупівлю сировини та матеріалів для вирощування рослин, тваринництва, а також купувати засоби захисту рослин, насіння, мінеральні добрива та навіть паливно-мастильні матеріали для техніки.
Також цільовим використанням кредитних коштів є покриття витрат на поточний ремонт приміщень, закупівлю устаткування, сільгосптехніки, будівельних матеріалів та запчастини, оплата послуг ремонтної бригади.
Банк чітко зазначив, як взяти сільськогосподарський кредит та хто може бути позичальником. Це має бути підприємство, яке працює у галузі понад 2 роки і має основний вид діяльності, пов’язаний з агропідприємництвом – вирощування культур, тваринництво, післяурожайна діяльність та інша сільськогосподарська діяльність. Про вичерпний перелік КВЕДів можна дізнатися на офіційному сайті ПриватБанку.
Є вимоги і до кількості землі в обробітку потенційного позичальника. Земельний банк має складати понад 100 га землі. Скористатися таким кредитом можуть фермерські господарства, ФОПи, аграрні компанії.
Цей вид кредитування відносять до інвестиційних позик, гроші від якої використовують для оновлення технічної бази підприємства. Так, кредити для сільгоспвиробників від ПриватБанку дозволено витрачати на сільськогосподарську техніку, спецтехніку та комерційний транспорт, який використовуватиметься для ведення підприємницької діяльності, в тому числі:
Кредитними коштами дозволено покрити до 80% вартості майна. Забезпеченням по цій кредитній угоді виступає наявне майно власника.
Кожна з описаних вище позик бере участь в урядовій програмі компенсацій “Доступні кредити 5-7-9%”. За її умовами фермери можуть отримати субсидії та гарантії від держави під час кредитування, зокрема вигідну відсоткову ставку.
Надання кредитів фермерським господарствам має важливе значення для розвитку сільського господарства, яке є одним з ключових секторів української економіки. Актуальні кредитні програми, такі як “Агросезон” та кредитування на придбання основних засобів, створюють сприятливу бізнес-середу для українських фермерів та сприяють подальшому розвитку сільського господарства України.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.