Головна Посилання ... Як заощадити на культурному відпочинку: 5 простих, але дієвих порад Як заощадити на культурному відпочинку: 5 простих,...

Як заощадити на культурному відпочинку: 5 простих, але дієвих порад

Душа регулярно бажає свята, а мозок - інтелектуальної поживи? Проте, бракує коштів на концерт улюбленого рок-гурту чи поїздку на музичний фестиваль? Щоб не пропустити знакові події, можна оформити швидкий онлайн-кредит без застави і поручителів на https://clickcredit.ua/.

Є і інші способи бути в епіцентрі культурних трендів, витрачаючи мінімум коштів:

Спосіб № 1. Стати волонтером.

Книжкові презентації, музичні фестивалі, театральні прем`єри - це заходи, що потребують кропіткого планування, організації, але не менше - сумлінних виконавців.

Навряд чи десь зайвими будуть пара робочих рук і світла голова. Тому сміливо звертайтеся до організаторів з пропозицією безкоштовно допомогти.

Натомість матимете можливість не лише побувати на івенті, а й вивчити його зсередини.

Спосіб № 2. Підписатися на місцеві пабліки, що інформують про культурно-мистецькі події.

Ви будете здивовані, як багато цікавих заходів можна відвідати безкоштовно. І навіть якщо вам ніколи раніше не було цікаве образотворчо-прикладне мистецтво, спробуйте сходити на виставку картин із вовни чи глиняного посуду - можливо, це неочікувано розширить культурні обрії.

Спосіб № 3. Записатися у бібліотеку.

Сучасна бібліотека - це не просто купа старих книг, що припадають пилом, це - справжній культурний простір: чимало грантових програм допомагають поповнювати фонди сучасною літературою, а фахівці регулярно проводять заходи - творчі зустрічі з письменниками, літературні читання, засідання книжкових клубів. Як правило, вхід на такі заходи - вільний.

Є велика ймовірність познайомитись з цікавими особистостями.

Якщо ж ви надаєте перевагу електронним чи аудіокнигам, до ваших послуг величезна кількість безкоштовної літератури - варто лише “загуглити”. Новинки можна купляти у складчину з іншими поціновувачами читання.

Спосіб № 4. Придбати абонемент.

Чимало мистецьких закладів пропонують постійним глядачам абонемент - документ, що дає право відвідувати усі івенти протягом певного часу, наприклад, року. 

Ціна абонемента суттєво нижча, ніж сукупна вартість квитків на окремі заходи. То ж якщо ви - затятий шанувальник класичної музики, є сенс придбати абонемент у місцеву філармонію, а любителям кіно - у кінотеатр.

Також хороша ідея - замовити абонемент у якості презента до будь-якого свята: ви отримаєте те, чого справді бажаєте, а близька людина не буде ламати голову, що вам подарувати.

Спосіб № 5. Переглядати вистави онлайн.

Чимало провідних  театрів  викладають записи спектаклів в інтернет у вільному доступі або транслюють їх онлайн. То ж якщо немає змоги відвідати виставу, завжди можна насолодитися нею вдома.

Варто лише прагнути до культурного розвитку - і можливості неодмінно знайдуться!

Переглядів : 277
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст