Головна Посилання ... Як вивчити іноземну мову, коли мало часу?

Як вивчити іноземну мову, коли мало часу?

AD_4nXfjCfSmVs2d7kWCTvsJS94k27aMT0dqkNRuz2KKOJ3smHRbKqdG4FlJgOjannWaXwBF9uEWen99Jlq5UCLANhoF-wbABvsGBhONCoZmFe166qZfau6HPt64w0Kp9optgk1OOOR0iODqeWSVzx0v4garbvtH?key=VJNeyU3YpsdCVxc6XAZCVQ

Сучасним людям потрібно знати хоча б одну іноземну мову. Діти вчать у школі, майбутні абітурієнти вчать для того, щоб успішно скласти іспити та поступити, дорослі - для роботи, кар’єри, подорожей, саморозвитку. Причин для вивчення багато, але часу - зазвичай не дуже. Чудово, коли є репетитор англійської мови Львів, тим більше коли є час відвідувати декілька занять на тиждень. Та як підтримувати знання, коли часу для занять не так і багато?

AD_4nXe6LYBgiikgP47fctlJKFDPdDOYjt1GcMzIUQUCh_nUNTNR6P5SrSq0yKdf0vReIMIoze4mHZIwDddo6OBGx2aGGmmfzc-nUCdcpdAIbNQQBfmEUDzjZKGccwhaHhxzK6-ZFDYxPSUXOnSakOnGBLTurLMN?key=VJNeyU3YpsdCVxc6XAZCVQ

Поради, які можуть бути дієвими

  1. Слухайте музику. Ви ніколи не втомитеся слухати улюблені пісні! Це найпростіший спосіб використати вільні хвилини в дорозі або в черзі. Прослуховування музики може допомогти дізнатися більше про культуру країни, де розмовляють мовою, яку ви вивчаєте. У музиці часто зустрічається розмовна лексика та діалекти. Використовуйте прослуховування музики, щоб почути, зрозуміти та завчити фрази, які ви ніколи не побачите в підручнику.
  2. Додатки з флеш-картами. Картки - це легкий і простий спосіб перевірити те, що ви вивчили, поки ви в дорозі чи, наприклад, чекаєте когось. Використовуючи додаток, можна легко перевірити свій словниковий запас. Достатньо 5-15 хвилин на день для того, аби постійно бути в темі, яку вивчаєте та запам’ятати слова.
  3. Прослуховування діалогів. Прослуховування діалогів ідеально підходить для того, щоб зануритись в іноземне середовище за декілька хвилин. Ви можете слухати розмови іноземною мовою, вловлювати фрази та вирази, що використовуються в контексті. Також корисно прослуховувати та запам’ятовувати будову речень і питань. Немає сенсу вчити купу слів, якщо ви не знаєте, як формувати з них речення.
  4. Говоріть самі з собою. Це може здатися дивним, але розмова з самим собою - це чудовий спосіб перевірити те, що ви вивчили. Можна обрати будь-яку тему, наприклад, погоду чи розпорядок дня, і подумки (чи в голос) розповісти собі про це. 
  5. Повідомлення в реальному часі. Ми всі любимо надсилати повідомлення, то чому б не робити це мовою, яку ви вивчаєте? Ви можете використовувати спеціальні програми для обміну миттєвими повідомленнями. Використовуйте ці платформи, щоб знайти партнера, який хоче поспілкуватися з вами іноземною для вас мовою. Також можна знайти друга по листуванню, який є носієм тієї мови, що ви вивчаєте. З ним можна домовитись про листування у вигляді повідомлень, наприклад, у п’ятницю ввечері. Діалог відбуватиметься у реальному часі, тож вам потрібно буде швидко формувати речення та виражати свої думки іноземною мовою. 
  6. Розмовна практика з репетитором. Розмовна практика - це одна з найважливіших частин у процесі вивчення мови. Ви можете читати, писати і слухати скільки завгодно, але якщо ви не матимете достатньої розмовної практики, ви не досягнете значного прогресу. Навіть найкращі школи з вивчення іноземної мови пропонують розмовні клуби, тож не соромтесь підтримувати розмову з репетитором, коли той починає ставити питання чи просить розповісти про щось. Також, якщо ви займаєтесь з репетитором тричі на тиждень, попросіть його одне заняття приділяти розмовній практиці. 
  7. Перегляд фільмів чи серіалів іноземною. Перегляд фільмів чи телебачення мовою, яку ви вивчаєте - не найефективніший спосіб вивчення. Однак, це корисна розвага наприкінці довгого дня, коли ви занадто втомлені, щоб робити щось інше! Якщо мову вивчає абітурієнт, який щодня їздить до школи в іншу частину міста, можна завантажити фільм іноземною мовою на телефон і переглядати в дорозі. Це ж стосується і дорослих людей.
  8. Поєднання хобі з вивченням іноземної мови. Якщо ви любите дивитися відео про історію, видатні місця у світі, читати біографію відомих людей чи будь-що інше, спробуйте зробити це іноземною мовою. Вам точно буде цікаво, адже ця справа напряму пов’язана з улюбленим хобі. Мало того, значення більшості слів можна буде зрозуміти по ходу читання, адже ви розумієтеся на темі. Водночас така практика допоможе вам побачити, як формуються речення, як ставляться питання, в яких випадках використовуються ті чи інші слова. 

Висновок

Підсумовуючи, можна сказати, що вивчення будь-чого потребує часу, зусиль та практики. Вивчення іноземної мови також потребує різних ресурсів. Найкращий спосіб, який приведе до результату - індивідуальні заняття з репетитором. Та коли між заняттями є інтервал в декілька днів, краще приділяти іноземній мові хоча б 15-20 хвилин в день. Так слова, вирази та цікаві формулювання постійно будуть на слуху, а вивчені з педагогом теми не будуть забуті відразу після завершення теми. Також ви будете краще розумітися на синтаксисі та граматиці нової для вас мови, що точно принесе користь в майбутньому.

Переглядів : 112
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати