Коли подружжя розлучається одним із першочерговим завданням є розділ майна. Як все чесно поділити і як залишитися все своє при собі?
Дійсно, по закону подружжя має ділити все майно навпіл, але є нюанси, які треба враховувати перед початком процедури поділу. Перш за все, поділу не підлягає власність, яка була придбано до шлюбу або те, яке отримав один із подружжя як спадщину чи по договору дарування. Однак, якщо, наприклад, земельна ділянка була придбана подружжям, але земля зареєстрована на чоловіка або жінку, то цей вид власності вважається спільним, оскільки був придбаний за час законного шлюбу.
Яке майно відноситься до власності, що не можна поділити?
Давайте розглянемо детальніше, процедуру розподілу майна подружжя. Перш за все, існує мирне вирішення у добровільному порядку за згодою чоловіка та дружини, яке визначається договором про частку майна кожного із подружжя, також зазначається про відмову від претензій в майбутньому. Документ має бути завірений нотаріально, а також цей договір є правовстановлюючим документом.
Судове вирішення поділу спільної власності відбувається у тому випадку, якщо пара не домовилося про поділ майна при розлученні. Важливо враховувати той факт, що суд, окрім інтересів чоловіка та дружини, враховує інтереси дитини і в практиці є багато випадків, коли присуджувалася більша частка майна тому, з ким надалі буде проживати дитина.
Давайте розглянемо власність, яка по закону вважається неподільною після розлучення та на законних правах залишається у власника – одного із подружжя.
При розлученні не ділиться майно, яке:
Яке майно підлягає під поділ майна?
Основний тезис це те, що майно, яке набуте за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є законною спільною власністю подружжя. Як результат, воно може бути поділене під час розлучення.
Чому і коли важливо отримати юридичну допомогу, щоб правильно поділити майно?
Мати адвоката за спиною важливо у будь-якій справі, навіть, коли ризики непередбачені. У випадках, коли йде мова про розподіл майна після розлучення, треба бути особливо обережним та мати на увазі той факт, що ви можете не знати про “приховані” активи чоловіка або дружини і тим самим, ви позбавляєте себе від законної частини ваших активів.
Звернувшись до адвокатського об’єднання Василя Михалюка (https://advokatvm.com/poslugy/simeyni-spravy/), ви можете гарантовано отримати повний захист під час судового процесу розподілу майна при розлучені та розраховувати на те, що все що належить вам, залишиться у вас. Вони не тільки підготовлять сильну доказову базу, але й чітко аргументують вашу позицію та мінімізують витрати та втрати клієнта. Тому збережіть свої нерви та делегуйте свою справу професіоналам.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.