Головна Посилання ... Як вибрати зовнішні двері для вашого підприємства: комфорт, безпека та естетика Як вибрати зовнішні двері для вашого підприємства:...

Як вибрати зовнішні двері для вашого підприємства: комфорт, безпека та естетика

Вхідні двері відповідають не тільки за дизайн, а й за безпеку та енергоефективність. За необхідності встановлення якісних дверей, наприклад, для магазину або офісу, вибір має бути обдуманим, оскільки це стосується безпеки та іміджу.

Які вхідні двері краще обрати?

Металеві вхідні двері відмінно підходять для таких цілей. Завдяки своїй практичності та міцності, вони перевершують конкурентів:

 • стійкі до деформації;
 • оснащені надійними замками;
 • відповідають стандартам пожежної безпеки та зламостійкості;
 • стійкі до впливу ультрафіолетових променів, що зберігає їхній зовнішній вигляд на довгий час.

Особливості та переваги металевих дверей

Вибір вхідних металевих дверей залежить від їхнього матеріалу. Зазвичай це:

 • алюміній - легкі двері, прості в транспортуванні та встановленні. Алюміній кращий для реалізації дизайну;
 • сталь - забезпечує тепло- і шумоізоляцію.
 • Товщина листа визначає надійність дверей. Стандартне значення - близько 3 мм. Існують товстіші двері, але їхня ціна буде вищою.

Розглянемо оздоблення

Естетика має важливе значення, особливо для бізнесу, оскільки часто створює враження про власника. Існує кілька варіантів оздоблення, кожен з яких має свої функціональні та конструктивні особливості:

 1. Пластикова панель - практичне і надійне полотно, стійке до ударів і легке в догляді.
 2. МДФ - товщина покриттів може бути від 7 до 20 мм, забезпечуючи хорошу звукоізоляцію.
 3. Порошкове покриття - доступний варіант із високими захисними властивостями. Широкий вибір кольорів і різна шорсткість. Відрізняється високими антивандальними властивостями.
 4. Лак і фарбування - головна перевага полягає в можливості швидкого відновлення за необхідності.
 5. Дерево - вхідні двері з дерев'яним оздобленням мають дуже привабливий вигляд, проте їхня ціна буде відповідною.

Які характеристики важливі?

Вхідні двері для бізнесу мають бути функціональними та надійними. Експерти магазину Цар Дверей радять звернути увагу на такі властивості:

 • Стійкість до атмосферних явищ: вхідні двері регулярно піддаються впливу різних факторів зовнішнього середовища. Це означає, що покриття мають бути стійкими до вологості та перепадів температури. У цьому разі гарним вибором будуть двері з порошковим покриттям або дубовою обробкою.
 • Теплоізоляція і шумоізоляція: це досягається завдяки використанню наповнювачів, таких як мінеральна вата, пінополістирол тощо. Мінеральна вата є найкращим варіантом за своїми властивостями і надійністю.

Вхідні двері, що відповідають вашим вимогам і бюджету, запропонує інтернет-магазин за посиланням https://dveri-zveri.com.ua/dveri-vhodnie . Фахівці допоможуть вам підібрати гідні варіанти, що відповідають певним критеріям, з гарантією якості та дотриманням сучасних стандартів.

Переглядів : 163
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст