Телевізор створює затишну атмосферу та забезпечує цікаве дозвілля в родині. Комфортна експлуатація залежить від характеристик і особливостей конструкції. Універсальної формули для вдалого вибору не існує, але є 5 критеріїв, аналіз яких допомагає уникнути помилок.
Маленький, гігант чи середній — діапазон діагоналей настільки широкий, що в ньому треба орієнтуватися. Потрібно відповісти собі на два питання: для яких цілей використовуватиметься та яка площа приміщення, призначеного для встановлення?
Що простіші задачі стоятимуть перед девайсом, то меншу діагональ можна обрати. Для показу новин вистачає 24-32”. Для фільмів і серіалів в магазині https://www.moyo.ua/foto_video/tv_audio/lcd_tv/43/ є телевізор, у якого діагональ 43”. Для ігор та контенту в інноваційних форматах від 50 дюймів.
Дистанція між глядачем та екраном — важливий аспект. В умовах дефіциту простору краще не купувати великий екран.
Телевізора без Смарт-ТВ коштує дешевше. Проте економія не виправдана, адже інтелектуальне програмне забезпечення гарантує доступ до додаткових функцій. Серед них інтернет-серфінг, голосове керування, доступ до соціальних мереж і стримінгових майданчиків, вбудовані ігри, бездротова синхронізація з гаджетами.
Виробники працюють з різними Смартплатформами:
HD підходить для маленьких екранів і зустрічається в бюджетних телевізорів. Full HD — універсальний стандарт високої чіткості, який гарантує деталізованість картинки без «мила» та «зерна». 4K — найактуальніший формат, який набуває обертів в сучасному кінематографі. 8К забезпечує виняткову реалістичність зображення, щоправда, такого контенту наразі небагато.
За частотою розгортки, вказаною в характеристиках, можна зрозуміти, наскільки плавно будуть рухатися об’єкти на екрані.
Блютуз потрібен для підключення бездротових навушників. А також для обміну даними між телевізором та іншими пристроями. Модуль Wi-Fi — для стабільного інтернету без дротів, адаптерів та приставок.
Корисні порти:
Клас енергоспоживання що вищий, то краще. А, А+ та А++ витрачають мало енергії під час роботи й в режимі очікування.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.