Апаратне забезпечення ноутбука часто називають «залізом». Це розлоге поняття включає процесор, відеокарту, накопичувачі, акумулятори та інші компоненти. Від них залежить не лише продуктивність, а й стабільність у складних задачах. Також тривалість роботи без підзарядки, сумісність з софтом та відеоіграми.
Сучасний ноутбук конкурентний, якщо потужність поєднується з іміджем. Привабливий зовнішній вигляд, хоч і опосередковано, але впливає на комфорт експлуатації. Вибрати пристрій, який вдало балансує між естетикою та ефективністю в ресурсомістких задачах, не так вже й складно. Під цей опис підходить чимало моделей.
Перевірений виробник — перший крок на шляху до успіху. Що він відоміший, то менше надалі проблем з технічним обслуговуванням, вибором аксесуарів, апгрейдом та ремонтом. У більшості популярних брендів в асортименті є лінійки універсального призначення — якраз для повсякденної експлуатації вдома і на ходу. З бюджетних заслуговують уваги лептопи Асер Аспір 3. Головні переваги їхнього дизайну:
З вартісних мають попит Макбуки від Епл. У них власна операційка з безліччю переваг та фірмові чипи з рекордною швидкодією. А ще — багато оперативки та постійної пам’яті. Яскраві представники середнього класу — Вівобуки від Асус та ефектні Делл Латітюд.
Якщо ноутбук купується замість комп’ютера, потрібна велика діагональ — 17 або 18 дюймів. Для дистанційної роботи без прив’язки до дому чи офісу — «золота середина» на 15-16 дюймів. Для подорожей — що менше, то краще: 13-14 дюймів — якраз для користувачів, які не звикли сидіти на місці.
У кожного різновиду — свої переваги.
Як і всі інші моделі, іміджеві ноутбуки не можуть працювати без графічної плати.
SSD краще купують. По-перше, для лептопа з привабливим дизайном громіздке «начиння» — це мінус, а твердотільник компактний і легкий. По-друге, швидкість зчитування та запису даних — значно вища, ніж у «вінчестера». По-третє, енергоспоживання нижче, завдяки чому підвищується автономність.
Тип клавіатури — питання смаку. Для роботи в таблицях та базах даних наявність цифрового блока — обов’язкова умова. Натомість набір тексту та перегляд контенту обходиться без нампада.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.