Головна Блог ... Новини Як стати багатим у 40 років: 12 простих кроків до успіху Як стати багатим у 40 років: 12 простих кроків до ...

Як стати багатим у 40 років: 12 простих кроків до успіху

  • 0

  • 0

  • 66

Відключити рекламу

Багатьом людям за 40 здається, що вони втратили шанс домогтися фінансового успіху, але це не так. 40 років - ідеальний час для того, щоб почати свій шлях до багатства.

Видання New trader u розповіло про 12 ключових стратегій для побудови багатства після 40 незалежно від того, починаєте ви з нуля чи ні.

Максимізуйте пенсійні внески

Один із найпотужніших інструментів зі створення багатства - це пенсійні рахунки. Подумайте про те, щоб максимально збільшити індивідуальний пенсійний рахунок.

Диверсифікуйте свої інвестиції

Диверсифікація інвестицій допомагає управляти ризиками і з часом приносить більш стабільний прибуток. Розгляньте можливість поєднання акцій для зростання, облігацій для стабільності та нерухомості для диверсифікації.

Крім того, вивчіть можливість отримання пасивного доходу, наприклад, від акцій, що приносять дивіденди, або від здачі в оренду нерухомості. Вони можуть забезпечити постійний дохід для реінвестування або доповнення до ваших доходів.

Розробіть стратегію управління боргом

Борги з високими відсотками можуть стати серйозною перешкодою на шляху до побудови багатства. Зробіть пріоритетом розв'язання проблеми заборгованості за кредитними картками або позиками. Два популярних методи - "боргова лавина" - насамперед, зосередившись на боргу з найвищими відсотками, і "борговий сніговий ком" - погашаючи спочатку найдрібніші борги.

Розгляньте можливість внесення додаткових платежів, щоб швидше зменшити суму основного боргу. Це може заощадити тисячі на відсотках за весь термін кредиту.

Створіть надійний надзвичайний фонд

Прагніть відкладати на легкодоступний рахунок витрати на 3-6 місяців. Почніть з невеликої суми з кожної зарплати і поступово збільшуйте її. Зберігайте кошти на випадок надзвичайних ситуацій на високоприбутковому ощадному рахунку, щоб отримувати відсотки та зберігати ліквідність.

Застрахуйте багатство

Адекватне страхування життя гарантує фінансову безпеку сім'ї, якщо з вами щось трапиться. Страхування на випадок втрати працездатності захистить ваш дохід, якщо ви не зможете працювати.

Не забувайте і про інші види страхування, такі як медичне, майнове та страхування відповідальності. Регулярний аналіз страхових полісів допоможе вам не відчувати нестачі в захисті і не переплачувати.

Заплануйте спадщину

Планування спадщини потрібне всім, хто хоче захистити свої активи і спадщину. Почніть зі складання основного заповіту, в якому буде вказано, як ви хочете розподілити свої активи. Розгляньте можливість створення трастів для складніших ситуацій або для мінімізації податків на майно.

Всеосяжний план майнових відносин повинен також містити в собі довготривалу довіреність і розпорядження про медичне обслуговування.

Встановіть чіткі фінансові цілі та бюджет

Встановіть конкретні, вимірні фінансові цілі на короткострокову (1-3 роки), середньострокову (3-10 років) і довгострокову (10+ років) перспективу. Це може бути виплата боргів, накопичення коштів на освіту дитини або досягнення певного рівня чистої вартості до виходу на пенсію.

Визначивши цілі, складіть бюджет, який буде їх підтримувати. Відстежуйте свої доходи і витрати, визначаючи, де можна скоротити витрати і перенаправити гроші на заощадження та інвестиції.

Зверніться до професіонала за консультацією

Хороший консультант допоможе вам скласти комплексний фінансовий план, оптимізувати інвестиційну стратегію і вирішити такі складні питання, як податкове планування і вихід на пенсію.

Використовуйте пікові роки заробітку

Для багатьох сорокарічний вік є піком заробітку. Скористайтеся цим, ведучи переговори про вищу зарплату або домагаючись підвищення по службі. Не бійтеся змінити роботу, якщо це означає значно вищу зарплату.

Подумайте про створення додаткових джерел доходу. Це може бути фріланс, відкриття побічного бізнесу або монетизація хобі.

Використовуйте силу складних відсотків

Навіть починаючи з 40 років, ви можете отримати значну вигоду від складного відсотка. Наприклад, якщо інвестувати 1000 доларів на місяць із прибутковістю 7% річних, то за 20 років можна отримати понад 500 000 доларів.

Використовуйте свій досвід і стабільність

У 40 років ви набуваєте досвіду і стабільності, які можна використовувати для отримання фінансової вигоди. Використовуйте це у своїх інтересах, щоб просунутися кар'єрними сходами або знайти можливості для працевлаштування.

Використовуйте роки, що залишилися, з користю

Потенційно до традиційного пенсійного віку залишається 20 з гаком років. Цей термін дає змогу вам бути досить агресивним у своїй інвестиційній стратегії і при цьому мати час на відновлення після ринкових спадів.

Врахуйте, що "вихід на пенсію" також не означає повного припинення роботи в 65 років. Багато людей вважають за краще працювати або займатися улюбленою справою до 70 років. Така гнучкість може знизити тиск на ваші заощадження і дати вашим інвестиціям більше часу для зростання.

Раніше УНІАН назвав 8 щоденних звичок, які заважають вам стати фінансово успішним.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 66

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 66

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати