Головна Посилання ... Як швидко та грамотно скласти договір купівлі/продажу та договір ЦПХ Як швидко та грамотно скласти договір купівлі/прод...

Як швидко та грамотно скласти договір купівлі/продажу та договір ЦПХ

Коли потрібно швидко скласти договір з дотриманням нормативно-правових актів та чинного законодавства, доводиться звертатися до юристів або термінового шукати в пошуковиках “договір купівлі продажу зразок”. Ми ж пропонуємо більш швидкий та якісний спосіб — створити договір онлайн. Як це можливо? Розповідаємо далі. 

Які договори укладають найчастіше

Чи не найчастіше середньостатистичні громадяни стикаються з необхідністю укладати договори купівлі/продажу та договори цивільно-правового характеру. Якщо з першим варіантом все більш менш зрозуміло, то другий часто використовується як альтернатива трудовому договору. Такі документи хоч і досить прості за змістом, але потребують максимальної уваги при укладенні. Звісно, ви завжди можете знайти в інтернеті договір ЦПХ зразок, але ви не можете бути впевнені, що в ньому міститься вся актуальна інформація станом на 2022 рік. Будь-який договір повинен чітко відповідати вимогам законодавства, а саме.

  • Документ має укладатися у встановленій законом формі, інакше він може бути визнаний недійсним. 

  • Особи, які укладають договір мають володіти відповідним рівнем повноважень для укладання договору. 

  • Зміст документа не може суперечити чинному законодавству України, більше того, він повинен повністю відповідати всім його вимогам.

  • Договір має бути направлений на реальне настання обумовлених ним правових наслідків, а волевиявлення всіх сторін договору має бути вільним. 

Все ці моменти мають прописуватися в документах. 

Де знайти актуальний бланк договору ЦПХ та договір купівлі продажу (зразок)

Ви можете звернутися до юриста або обрати простіший шлях — перейти на сайт https://fastdoc.com.ua/ua/ та скористатися зручним конструктором. 

Достатньо вказати ключові слова чи обрати тему і вам запропонують актуальні шаблони договорів. Вся документація із конструктора повним чином відповідає чинному законодавству України станом на 2022 рік. Будь-які законодавчі зміни враховуються терміново, тож ви завжди зможете ознайомитися з актуальним бланком чи зразком договору ЦПХ чи іншого документа. 

Тобто достатньо знайти потрібний тип договору та вказати свої дані, а система автоматично сформує документ. Вам більше не потрібно витрачати час та кошти на візит до юриста. Домовляйтеся з іншими сторонами договору та сформуйте документ прямо зараз. Процедура займе не більше кількох хвилин, переконайтеся самі, що це швидко та зручно.

Переглядів : 192
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст