Головна Блог ... Новини Як правильно почистити зарядний порт телефону: виручить один незамінний предмет Як правильно почистити зарядний порт телефону: вир...

Як правильно почистити зарядний порт телефону: виручить один незамінний предмет

 • 0

 • 0

 • 85

Відключити рекламу

Часто порт зарядки вашого телефону не працює через те, що всередині порту скупчилося сміття. Коли ви переміщуєте телефон – з кишені в сумку, з-під подушки на стіл – бруд, пил, ворс та інші фрагменти збираються всередині "гнізда". Сміття блокує з'єднання під час під'єднання кабелю і заважає роботі зарядного порту.

Як визначити, коли час почистити зарядний порт смартфона? Ось кілька ознак, на які варто звернути увагу:

Проблеми із зарядкою: Якщо ваш смартфон починає заряджатися повільніше, ніж зазвичай, або взагалі перестає заряджатися, це може бути ознакою того, що роз'єм забруднений і потребує очищення.Нестійке підключення: Якщо кабель зарядки не під'єднується до гнізда смартфона надійно або не фіксується в ньому, можливо, в гнізді накопичився пил або сміття, що заважають правильному контакту.Помилка підключення: Якщо під час спроби зарядити пристрій або під'єднати його до комп'ютера з'являються повідомлення про помилку, це також може бути пов'язано із забрудненням роз'єму.Візуальний огляд: Іноді просто погляд на роз'єм може дати зрозуміти, чи потребує він очищення. Якщо ви бачите якісь видимі сліди пилу або сміття, це явний сигнал для того, щоб провести очищення.Як правильно почистити гніздо зарядки на телефоні

Насамперед необхідно визначити тип роз'єму. Наприклад, для USB-C потрібен більш обережний підхід через наявність перемички в середині порту, яка може пошкодитися. Бажано підсвітити роз'єм ліхтариком. Перед початком процедури очищення слід вимкнути телефон.

Далі можна розпочинати прибирання. Візьміть зубочистку – дерев'яну або пластикову – і почніть витягувати великі фрагменти сміття. Використання голок та інших металевих предметів не рекомендується, оскільки великий ризик закоротити смартфон.

Після цього повторіть процес ще раз, але цього разу додавши на кінчик зубочистки невеликий шматочок щільно стиснутої вати (або як варіант – спиртової серветки). З її допомогою пройдіться зсередини, видаливши наліт із контактів.

А ось для видалення піску, пилу та іншого важкодоступного сміття найкраще підійде балон зі стисненим повітрям – це незамінний у нашій справі предмет. Він коштує недорого, в районі 100-200 грн. Це набагато вигідніше, ніж купувати новий телефон.

Цю процедуру рекомендується проводить раз на кілька місяців. Приблизно за цей проміжок порт зарядки вашого смартфона може забитися брудом. А ось занадто часто не варто, оскільки постійний контакт може навпаки пошкодити порт. Використання бездротового зарядного пристрою – ще один спосіб підтримувати чистоту порту зарядки.

Раніше УНІАН розповідав про хитрий спосіб, як очистити пам'ять на iPhone, не видаляючи нічого важливого. Користувачі кажуть, що таким чином їм вдалося очистити від 1-2 ГБ до 10-20 ГБ системного сміття.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 85

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 85

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст