Більшість покупок транспортних засобів відбувається на вторинному ринку через зручність і можливість зекономити. Але тут можна стикнутися з шахрайством, тому пошук по номеру авто допоможе вчасно визначити, чи не перебуває машина у розшуку, в угоні або є заставним майном. Тому фахівці рекомендують перед тим, як купувати транспорт, ретельно його перевірити. Пошук по базах даних по номеру є найефективнішим засобом отримати повну інформацію.
Державні автономера мають унікальну комбінацію і не повторюються. Щоб не потрапити у складну ситуацію, коли транспорт може бути на обліку чи у заставі, треба обов’язково перевіряти машину за номером. Перевірка надає наступні дані:
Усі ці дані дають реальну картину технічного стану транспорту. Дізнатись по номеру авто можливо навіть про ті дані, які продавець намагається приховати, а головне, чи не перебуває машина у розшуку по різних базах. Можливість перевірити відсутність угону робить угоду продажу більш безпечною. Також це дозволяє дізнатись про реальні параметри авто, пробіг, кількість власників, перевірити авто на ДТП, наявність арешту. Все це зменшує ризик потрапити у халепу або на великі гроші.
В Україні номери складаються з 4 букв та 4 цифр, які позначають область місця реєстрації машини та серію. Важливе значення має колір знаку:
Держномер є сучасним ідентифікатором, що дозволяє контролювати та відстежувати ТЗ у межах держави, дізнаватись про технічний стан, участь у ДТП. Знак надається під час реєстрації. Змінити його можна тільки у передбачених законодавством випадках.
Перевірити авто за держномером можна онлайн, не виходячи з дому, якщо звернутись до спеціальних сервісів на кшталт CarDetect.in.ua. Інформація знаходиться в публічному доступі та надається також регіональними представництвами патрульної поліції по телефону. Можна надіслати запит до Управління безпеки дорожнього руху, де потрібно вказати свої дані, держномер транспортного засобу, контактну інформацію. Відповідь надходить у короткий термін (близько 10 хвилин) та містить усю необхідну інформацію.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.