Головна Посилання ... Як отримати безвідсотковий кредит

Як отримати безвідсотковий кредит

Почати варто з того, що позику на карту без відмов під чесні 0% річних отримати практично неможливо. Банки не готові ризикувати і видавати мільйон під нульову ставку. Якщо вам говорять зворотне - уважно читайте умови договору. Під 0% річних можуть ховатися «збори», «комісії», «плата за користування» та інші види подібних винагород банку.

Безвідсотковий кредит готівкою можна взяти в МФО. Шукайте мікрофінансову організацію, яка пропонує позики з пільговим періодом погашення. Це оптимальний варіант у випадку, якщо потрібно зайняти до зарплати суму до 20-40 тис. грн. Термін видачі позики, протягом якого відсотки не нараховуються, становить, як правило, до 1 місяця. Якщо заборгованість не буде погашена в термін, слід бути готовим оплатити відсоткову ставку.

Отримати позику без відсотків в банку можна на карту. Сума такого кредиту, як правило, дорівнює одному-трьом місячним доходам. Витрати кредитних коштів в пільговий період не обкладаються відсотками, тому при достроковому погашенні ви віддаєте стільки, скільки витратили. Безвідсотковий період становить 50-60 днів і розраховується за формулою «залишок поточного банківського місяця, плюс наступний», або за подібною. Тобто, якщо банківський місяць триває з 25-го по 25-е число, а ви почали використовувати кредитні гроші 1-го, то пільговий період триватиме (25-1) + 30 = 54 дня. Якщо ж витратити кредитні кошти 25-го, то термін вже буде (25-25) + 30 = 30 днів.


Безпроцентний споживчий кредит можна отримати при покупці товарів. У таких випадках магазин співпрацює з банком, вони обумовлюють схему винагороди, а куплений товар виступає в ролі заставного майна.

Підводні камені безвідсоткового кредитування

Ризиками при оформленні кредиту під 0 відсотків, як говорилося вище, є приховані платежі, комісії, збори, або пільговий період, що розраховується за хитрою схемою. Щоб уникнути переплат, уважно читайте договір, вивчайте умови, заздалегідь плануйте виплати. Не погоджуйтеся на підключення автоматичних платежів і додаткових послуг, якщо вони не є обов'язковими.

Побоювання, що в день погашення банк або МФО не дасть увійти в особистий кабінет для погашення боргу, зазвичай безпідставні. Однак, при переказі коштів на погашення, можливі затримки транзакцій, а від реальних збоїв в роботі сервісів ніхто не застрахований. Тому, щоб не доводити, що платіж був оформлений в строк, але прийшов із запізненням, або ви не змогли увійти до кабінету банкінгу, залишайте часовий запас. Гасіть усі обов'язкові платежі не «день в день», а з запасом в пару діб.

Переглядів : 1000
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати