Головна Посилання ... Як обрати стоматологію в місті Київ для протезування зубів? Як обрати стоматологію в місті Київ для протезуван...

Як обрати стоматологію в місті Київ для протезування зубів?

Розмаїття пропозицій стимулює розвиток ринку послуг. Чим ширше вибір, тим більше шансів знайти баланс у співвідношенні ціна-якість. Але багатство варіантів породжує велику проблему — відшукати саме те, що треба.

Як не втратити пильність й не піти за рекламою, щоб правильно обрати стоматологію, приміром, для реконструкції чи відновлення втрачених зубів? На що треба звертати увагу, шукаючи клініки для сучасного протезування зубів, — розповімо нижче. 

Стоматологічна економіка: як формуються ціни

Кожного пацієнта цікавить якість роботи, її ціна та швидкість виконання. Дізнатися про це можна за відгуками. Проте варто пам’ятати, що не завжди висока вартість є запорукою кращої якості. Всі клініки різні, навіть якщо розташовані в 100 м одна від одної й перебувають на одній системі оподаткування. На формування ціни впливають багато чинників, головні з них:

  • клас обладнання;

  • матеріали та технології, які використовуються;

  • рівень зарплат і обсяг соцгарантій;

  • просування бренду та закладений прибуток.

Залежно від того, скільки вкладають у кожну позицію, може й коливатися ціна на одну й ту саму послугу. Сучасне протезування зубів може відбуватися різними шляхами та методами (знімні, бюгельні, незнімні протези), що відрізняються доцільністю, складністю та швидкістю реалізації.

Сучасне протезування зубів: вибір типу

Перед тим як рекомендувати той чи інший вид протезування, лікар повинен ґрунтовно з’ясувати базовий набір даних клієнта, зібрати стоматологічний (і не тільки) анамнез. Головне у переліку:

  • стан зубів та їхня кількість;

  • як зуби розташовані в яснах;

  • стан м’яких тканин.

Якщо відсутні кілька або всі зуби, рекомендується протезування зубів на імплантах — встановлення штучних (з кераміки чи полімеру) коронок. Вони насаджуються на титанові стрижені, які вживлюють в ясна. Гарантія комфортного та естетичного вигляду після імплантації – мінімум 10 років або й довічно за умови, що пацієнт виконував всі рекомендації лікаря.

Процедура протезування зубів на імплантах недовготривала — 30-40 хвилин. А от процес підготовки та післяопераційний період сукупно можуть зайняти від трьох-чотирьох тижнів до півроку (якщо виявиться потреба у нарощуванні кістки).

Лікар, який цінує свою репутацію та береже здоров’я клієнта, має враховувати можливі протипоказання в пацієнта і відшукати для нього ліпший варіант. Також варто попередити про терміни виконання роботи. Головне пам’ятати, що результат, якого прагне пацієнт — обопільна відповідальність. У разі недотримання рекомендацій жодна технологія протезування зубів не матиме успіху, і про здорову та естетичну усмішку знову доведеться тільки мріяти.

Переглядів : 126
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст