Головна Посилання ... Як обрати правильну термозбіжну плівку для вашого бізнесу? Як обрати правильну термозбіжну плівку для вашого ...

Як обрати правильну термозбіжну плівку для вашого бізнесу?

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність пакувальних матеріалів, серед яких найбільшим споживчим попитом користується термозбіжна плівка, яка активно використовується у багатьох сферах промисловості. Завдяки її властивостям та характеристикам, можна надійно та оперативно упаковувати різні види продукції.

Під термоусаджуваністю прийнято розглядати унікальну здатність матеріалу щільно фіксувати конкретний товар за умов термічного впливу. За рахунок відсутності різних повітряних пробок укладати товар можна максимально компактно та у великих розмірах, що спрощує процес зберігання, транспортування на будь-які дистанції.

Поширені види термозбіжних плівок для бізнесу

Виходячи з основних вимог до термозбіжних плівок, списку майбутніх умов експлуатації, для сучасного бізнесу використовують різні варіанти:

 1. ПВХ термозбіжна упаковка відрізняється яскравим та привабливим зовнішнім виглядом. Серед усіх запропонованих рішень цей варіант називають найвигіднішим у плані вартості. Усадка матеріалу здійснюється в умовах температурних показників, які набагато нижчі за +90 градусів. За рахунок корисних процесів циркуляції повітряних мас продукти можуть «дихати» навіть в умовах щільного пакування.
 2. ПОФ плівка відноситься до списку найновіших і вдосконалених матеріалів, які представляють собою багатошарову стрічку, що вважається більш практичною, ніж ПВХ. При цьому така плівка відмінно адаптується під умови навколишнього середовища, а її робочий діапазон температур варіюється від +20 до -50 градусів.

Дедалі більша кількість різних виробників віддають перевагу останньому типу – термозбіжна плівка ПОФ, що характеризується багатошаровою структурою, завдяки якій вона відома своїми чудовими показниками міцності та еластичності.

Основні характеристики термозбіжних плівок

Плівка термозбіжна, ціна якої залежить від основного набору робочих характеристик, це оптимальний виріб для упаковки, що відрізняється своїми розмірами, необхідними показниками щільності. Сучасний бізнес має можливість підібрати різноманітні види, відштовхуючись від майбутніх експлуатаційних умов, серед яких варто відзначити кілька важливих базових характеристик:

 • Щільність – від 11 мк та більше.
 • Ширина рукава або напіврукава, вказана в мм.
 • Межа міцності при розтягуванні. Оптимальні показники варіюються в межах 620-970 кг/см2.
 • Подовження під час розриву.
 • Опір розповсюдженню розриву.
 • Межа пружності матеріалу.
 • Відтінок кольору (прозора або кольорова плівка).
 • Поздовжня усадка в умовах певних температурних показників.
 • Усадкова напруга.
 • Міцність запаювання.
 • Температура, за якої здійснюється процедура запаювання.
 • Коефіцієнт ковзання основи.
 • Інші експлуатаційні характеристики плівки, серед яких виділяють – відмінна клейкість та привабливий зовнішній вигляд, можливість використовувати для різних видів машин, застосування за низької температури та інше.

Компанія-виробник допоможе замовникам визначитися з найбільш відповідними видами таких плівок, підбираючи оптимальний вид упаковки.

Основний список переваг

Плівка термозбіжна оптом для бізнесу може успішно експлуатуватися для пакування продуктів харчування, а також продукції нехарчового типу. При цьому матеріал вважається абсолютно безпечним для людського здоров'я та навколишнього середовища загалом. Тому такі різновиди плівок можна застосовувати й для упаковки дитячої продукції.

Плівка вважається затребуваною відразу з кількох головних причин:

 1. Її можна використовувати для пакування різних товарів, незалежно від їх розмірів та форм.
 2. Плівка не впливає на обсяг, на остаточну вагу товарів.
 3. Плівка характеризується демократичною вартістю порівняно з іншими видами пакувальних матеріалів (наприклад, картон).

Використовуючи термозбіжну плівку, як найпоширеніший варіант упаковки, вдасться не тільки захистити товар від усіляких пошкоджень, але й зберегти його продажний вигляд (виключена ймовірність проникнення бруду, пилу). Зазначають також й додатковий захист від несанкціонованого відкриття товару.

Переглядів : 414
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст