Великобританія не є частиною Європейського союзу, тож українцям для поїздки знадобиться віза. При оформленні візи важливо врахувати безліч факторів, адже найменша помилка в заповненні анкети або невідповідність документів призведе до відмови.
Один з найпоширеніших видів віз в Великобританію — Standart Visitor Visa. Вона розрахована на короткострокове перебування — до шести місяців. Це узагальнена категорія віза, яка підходить для різних цілей:
туристична віза — підходить для індивідуальних подорожей та туризму в складі груп;
бізнес — для учасників семінарів, виставок, ділових зустрічей та іншого;
гостьова — підійде тим, в кого друзі чи родичі легально проживають на території Великої Британії та готові надіслати запрошення для візиту.
Крім того є інші види віз — робоча Tier 2 та Tier 5 для кваліфікованих та сезонних робітників відповідно, діє 12 місяців та видається на підставі контракту з роботодавцем. Студентська (Student Visitor Visa) підходить для навчання протягом тривалого терміну. Ще один різновид — транзитна віза. І хоча її можна не оформляти в деяких випадках, краще перестрахуватися на оформити відповідні документи.
Якщо вам потрібна віза в Англію, жоден візовий центр не може гарантувати стовідсоткове погодження. Серед найпоширеніших причин відмови називають:
помилки в анкеті, в тому числі неправильна транслітерація імені та прізвища;
надання недостовірних даних про себе чи родичів;
проживання в Британії родичів, які потрапили в країну незаконно;
недостатньо фінансів;
неправильно обраний тип візи;
відсутність поїздок за кордон, часто це може бути відмовою при бажанні отримати туристичну або гостьову візу.
Певною мірою гарантією отримання візи є правильний вибір візового центру. Розповідаємо, що повинно насторожити при зверненні до агенції.
100% гарантія результату. Чимало агенцій гарантують отримання візи, але відповідальні агенції повідомляють, що ризик відмови завжди реальний. Іноді достатньо виправити помилки і заново подати документи. Зі свого боку відповідальна агенція може гарантувати професійний підхід та повний супровід.
Оформлення під ключ. Часто українці йдуть легким шляхом та обирають подібний варіант. Насправді досвідчений візовий офіцер помітить підробку документів, наприклад, довідку про роботу. В такому разі в кращому випадку відмовлять у наданні візи, в гіршому — заборонять в’їзд в Британію на кілька років, а заодно внесуть дані в базу даних для країн Британської Співдружності — США, Канада, Австралія та Нова Зеландія.
Наявність зв’язків у Консульстві. Це відверте шахрайство.. По-перше, Консульство не ухвалює рішення про видачу віз, їх видає міграційна служба Великої Британії. По-друге, візовий офіцер не буде ризикувати своєю роботою та репутацією заради кількох сотень фунтів.
Окремо слід зазначити про шахрайські схеми. Слід розуміти, що віза відкривається на певному підгрунті — наявність запрошення, контракт про роботу, доказ транзиту та інше. Немає в світі країни, яка надала б роботу візу лише з наміром людини приїхати в країну та знайти роботу. Звісно, це не стосується біженців з України на яких розповсюджується програма тимчасового захисту. Тож при обіцянці надати робочу візу без працевлаштування ви отримаєте не більше ніж папір, який ще й може створити додаткові проблеми.
Будьте обережні та довіряйте лише професіоналам. Звертайтеся до спеціалістів, наприклад, з Viza-Garant і отримайте візу у відповідності з законодавством.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.