0
0
40
Якщо електричний чайник регулярно і правильно чистити, він буде довше вам служити та збереже свіжий смак напоїв. Як доглядати чайник, а також як часто це слід робити, розповів експерт із прибирання Доун Аріас-Спінеллі на шпальтах видання martha stewart.
За його словами, залежно від того, як часто ви користуєтеся чайником, а також від жорсткості води, ви повинні прагнути чистити його один або два рази на місяць. У такому разі, зазначається, вам не доведеться мати справу з накопиченням відкладень жорсткої води, які можуть пошкодити чайник або вплинути на його роботу.
Експерт наголошує: якщо ви помітили, що кип’ятіння води триває довше, ніж зазвичай, або ваші чай і кава мають дивний запах чи смак, це ознака того, що настав час ретельно очистити прилад.
Щоб почистити чайник, необхідно мати такі матеріали: оцет, харчова сода, м'яке мило для посуду, м'яка зубна щітка, серветки з мікрофібри.
Інструкція1. Обов’язково перевірте, чи вимкнено чайник з мережі. Переконайтеся, що шнур розміщений якнайдалі від води.
2. Видаліть вапняний наліт за допомогою розчину оцту. Для цього додайте в чайник суміш води та білого оцту у співвідношенні 1:1. Дайте постояти приблизно пів години-годину.
3. Закип’ятіть воду і вилийте її. Ретельно промийте чайник, щоб видалити запах оцту.
4. Очистьте зовнішню частину чайника. Для цього Аріас-Спінеллі радить використати м’яку вологу тканину і мильний розчин для посуду - ними слід витерти плями від води, відбитки пальців та іншого бруду. Особливу увагу зверніть на кришку й носик. Якщо кришка знімна - зніміть її й почистьте. Тут вам у пригоді стане м’яка зубна щітка, яка дістанеться до важкодоступних куточків і щілин.
5. Для видалення стійкого бруду можна зробити м’яку пасту з харчової соди та води. Її слід акуратно нанести на плями та видаліть вологою серветкою з мікрофібри.
6. Висушіть чайник серветкою з мікрофібри.
Щоб мати менше клопоту із чищенням, варто постаратися утримувати чайник у чистоті. Ось поради для цього.
• Якщо ваша водопровідна вода жорстка, подумайте про те, щоб перейти на фільтровану, яка значно зменшить мінеральні відкладення всередині чайника.
• Спорожняйте чайник після використання. Залишки води можуть сприяти накопиченню мінералів і бактерій.
• Регулярно використовуйте розчин для видалення накипу з чайника.
Раніше УНІАН розповідав, як легко помити мікрохвильову піч. Для усунення застарілих бризків їжі необов’язково використовувати агресивні хімікати. Експерт із прибирання порадив простий прийом, як позбутися такого бруду за допомогою природного інгредієнта.
Для чищення мікрохвильовки він порекомендував застосувати ефірну олію лимона і запевнив, що при цьому бруд відмиється без особливих зусиль.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
617
Коментарі:
0
Переглядів:
557
Коментарі:
0
Переглядів:
819
Коментарі:
0
Переглядів:
228
Коментарі:
0
Переглядів:
399
Коментарі:
0
Переглядів:
915
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.