Головна Посилання ... Як годинник від Епл допомагає в роботі та побуті

Як годинник від Епл допомагає в роботі та побуті

Розумний годинник від Епл — стильний аксесуар з винятковими перспективами. Коли потрібно, він замінює смартфон, а у деяких випадках — навіть бере на себе функції портативного комп’ютера. Наприклад, з нього можна посерфити в інтернеті чи зателефонувати колезі, щоб сповістити про важливу нараду або запланований «мозковий» штурм. На цьому можливості Смартгаджета не закінчуються. Він неабияк допомагає в роботі та побуті.

Функція будильника

Щоб день пройшов вдало, потрібно вчасно прокинутися. Помічників у цій справі чимало: звичайний годинник, смартфон, розумний електронний килимок. Apple Watch — не виняток. Програма «Сигнали» дозволяє всього за декілька кліків задавати час відтворення звуку чи вібрації. Оскільки повторювані будильники дратують домівників, на годиннику можна активувати сигнал, який відстукує на зап’ясті — без зайвого галасу. Щоправда, підходить такий варіант лише для користувачів, які не знімають «Вотчі» на ніч. 

Зручний таймер

Таймер — корисна штука. Він може знадобитися під час виконання робочих задач — коли потрібно «вписатися» в конкретний відрізок часу. Також без цього засобу неможливо обійтися вдома, особливо — в процесі приготування їжі. В старих духових шафах та плитах вбудований таймер відсутній, тому доводиться контролювати тривалість термічної обробки вручну. З Apple Watch SE 2023, або будь-якої іншою моделлю, це просто. Функція відліку часу викликається миттєво через голосовий помічник.  

Комфортна комунікація

Є два види еплівських годинників:

  • Зі стільниковим модулем та можливістю використання віртуальної сім-карти,
  • лише з GPS.

Різниця між ними полягає в можливостях зв’язку:

  • Моделі з позначкою Cellular повністю самостійні: їм не потрібен «посередник» у вигляді смартфона для надсилання повідомлень та здійснення дзвінків;
  • пристрої без сімки можуть приймати вхідні та відображати смски у разі наявності Айфона поряд (деякі функції зв’язку також підтримуються через Wi-Fi). 

Спілкуватися через Apple Watch зручно:

  1. Є екранна клавіатура, яка дозволяє набирати текст без використання додаткового оснащення;
  2. вбудований мікрофон у тандемі з динаміком забезпечує передавання звуку без спотворень;
  3. можна увімкнути бездротові навушники, щоб краще чути співрозмовника та не відриватися на навколишній шум.

Диктофон для голосових нотаток

Швиденько наговорити на диктофон креативну ідею чи інформацію, яку важливо не забути. Набагато простіше, ніж шукати блокнот та ручку або друкувати пам’ятку в Word чи іншому текстовому редакторі. З Apple Watch фіксувати спостереження чи творчі думки реально будь-де і будь-коли: по дорозі до офісу, в поїздці чи навіть в ліжку перед сном. 

Величезний плюс в тому, що всі голосові нотатки автоматично переносяться на інші пристрої через iCloud. 

Пошук Айфона

Якщо Айфон загубився десь вдома чи в офісі, його можна швидко відшукати. На iWatch є відповідна функція, спрощений доступ до якої забезпечує «Центр керування». Крім звукового сигналу, який дозволяє швидко виявити смартфон серед паперів та оргтехніки, можлива активація візуального орієнтира (спалаху) у разі заглушення динаміка. 

У Смартгодинників Apple безліч корисних функцій для бізнесу та повсякденного життя. До того ж завдяки вбудованим сенсорам та фірмовим програмам, гаджети допомагають стежити за здоров’ям та завжди залишатися в тонусі. 

 

Переглядів : 129
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати