Отриманий грант може стати ключовим кроком для старту вашого бізнесу або поштовхом для розширення. Однак розробка грантової заявки потребує чимало часу та детального аналізу.
Водночас далеко не всі готові приділити час розробці проєкту, а хтось не впевнений у своїх силах. В такому разі на допомогу прийдуть спеціалісти, наприклад ГрантSense. Однак навіть якщо ви довірите подання заявки фахівцям, вам доведеться заповнити анкету, адже ніхто не знає краще ваш бізнес, ніж ви самі.
В цій статті ми дамо 10 порад, дотримуючись яких ви майже гарантовано виграєте грант.
Отож, ви вирішили отримати гранти 2024 рік дає таку нагоду, адже є чимало як українських, так і міжнародних програм для бізнесу та стартапів. Вам потрібно:
Точно визначити мету проєкту. Чітко сформулюйте, яка ваша мета, наприклад, покращити життя людей з обмеженими можливостями в конкретному населеному пункті. Зосередьтеся на конкретних цілях та очікуваних результатів.
Новаторський підхід. Не варто копіювати, запропонуйте унікальне рішення, адже грантодавці часто шукають ідеї, що виходять за межі звичайного підходу.
Співвідношення з грантодавцем. Ваш проєкт повинен підходити під програму, адже якщо гранти надають на розвиток міст, а ви бажаєте вести фермерське господарство, то навряд чи отримаєте кошти.
Важливість проєкту. Зосередьте увагу на тому, як ваш проєкт покращить життя місцевої спільноти. Зробіть акцент на залученні громадськості.
Реалістичний бюджет. Ретельно розробіть бюджет, зазначаючи всі витрати та їхнє обґрунтування. Покажіть, як грант допоможе виконати ключові завдання у проєкту. Доведіть, що вам це потрібно.
Власний внесок. Покажіть, що ви готові інвестувати в проєкт, якщо не фінансово, то доведіть, що ви чи ваша команда будете активно працювати над розвитком проєкту.
Розкажіть про власні досягнення. Виділіть свої попередні успіхи та досвід у сфері, пов'язаній із проектом. Це підтвердить вашу здатність до успішної реалізації ініціатив.
Візуалізуйте. Використовуйте графіку, діаграми та ілюстрації для візуального підсилення ключових моментів вашої заявки. Візуальна інформація легше сприймається і це додатково показує, що ви детально вивчали це питання і готові приділяти час проєкту.
Зазначте, що грант стане важливим інструментом для подальшого розвитку вашого бізнесу, який допоможе не лише вам, але й спільноті та галузі загалом. Пам'ятайте про те, що впевненість, чіткість та впроваджувана в практику здатність — це ключові фактори успішної грантової заявки. Удачі вам у важливому етапі отримання гранту для розвитку вашого бізнесу!
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.