Головна Посилання ... Як оформити розлучення онлайн в Україні, куди звернутися Як оформити розлучення онлайн в Україні, куди звер...

Як оформити розлучення онлайн в Україні, куди звернутися

62a65764a8b87.jpg

Подати на розлучення в Україні сьогодні можна онлайн. Шлюбний процес значно спростився. Проте слід враховувати всі юридичні тонкощі, яких не мало, інакше процес затягнеться надовго. Онлайн-сервіс «Підпиши & Перейшли» – новий спосіб розірвати шлюб без відвідування судових засідань. Юристи зберуть необхідний пакет документів окремо під кожен випадок, складуть позовну заяву та супроводжуватимуть весь судовий процес до винесення рішення. За посиланням є інформація про оформлення дистанційного розлучення.

Існує кілька способів розірвання шлюбу. Вибір конкретного варіанту залежить від обставин, таких як наявність дітей та незгода однієї із сторін.

Як подати на розлучення через РАЦС

Через РАЦС вдасться розлучитися тільки в тому випадку, якщо в парі немає неповнолітніх дітей і подружжя розходиться за взаємною згодою. У цьому випадку пара звертається до РАЦСу. На місці вони пишуть заяву та подають усі необхідні документи. Наступне відвідування призначається через 1 місяць і парі видається свідоцтво про розлучення. Повністю дистанційно оформити розлучення таким способом не вийде, але можна заощадити час, записавшись на прийом онлайн через dracs.minjust.gov.ua.

Отримання розлучення в Україні через суд

Розглянемо варіанти, коли один із подружжя не згоден на розлучення або в сім’ї є неповнолітні діти. І тут розірвання шлюбу здійснюється лише через суд.

Розлучення з попереднім підписанням договору

Пара, яка має дітей, подає заяву про розірвання шлюбу до суду разом з письмовим договором, де зазначено з ким проживатиме дитина, висвітлено питання аліментів, прописані права чоловіка, який проживає окремо, щодо виховання дітей. Договір обов'язково має бути нотаріально засвідчений. Суд розглядає заяву мінімум 1 місяць і надсилає рішення до РАЦСу, де ставиться відмітка в актовому записі. Цей спосіб підходить для тих пар, які розходяться за згодою і самостійно домовилися про подальше виховання дітей.

Розірвання шлюбу через подання судового позову

Перейдемо до варіанту, коли один із подружжя проти розлучення або пари не вдалося дійти згоди щодо дітей, або просто пара вирішила заощадити і не морочитися з приводу підписання договору. І тут подається позов до суду в односторонньому порядку.

Питання щодо поділу майна та виховання дітей розглядаються в окремому судовому процесі. Якщо відповідач з'явився на засідання і згоден розлучатися, то здебільшого суд розводить таку пару відразу. Якщо відповідач не з'явився або проти розірвання шлюбу, процес затягується на кілька місяців.

Онлайн розірвання шлюбу

З недавніх пір в Україні стало можливим розірвання шлюбу онлайн, без необхідності відвідування судового засідання. Це відмінний варіант, якщо подружжя живе в різних містах або обидва занадто зайняті. Один із юридичних сервісів, через які оформляють розлучення онлайн, – «Підпиши & Перейшли». Алгоритм оформлення розлучення:

  1. Клієнт заповнює на сайті онлайн-форму, в якій вказує відомості про себе та сім'ю.
  2. Сервіс оплачує судовий збір, окремо під кожний випадок готує документи та надсилає їх замовнику СМАРТ-посиланням.
  3. Після отримання посилки клієнт підписує готові папери та проставляє дати. Все це разом із копіями документів потрібно вкласти в конверт (він є в посилці) та надіслати Укрпоштою до суду. У посилці є докладна інструкція.
  4. Суддя отримує документи та розглядає справу. Після засідання суд надсилає рішення поштою.

Незалежно від ставлення до розлучення іншої сторони та інших обставин справи, сервіс «Підпиши & Перейшли» зробить всю роботу зі збирання та оформлення документів. Клієнт супроводжується від початку до кінця.

Переглядів : 1255
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст