Головна Блог ... Новини Ядерний удар по Україні: глава МЗС Польщі розкрив попередження США для Москви Ядерний удар по Україні: глава МЗС Польщі розкрив ...

Ядерний удар по Україні: глава МЗС Польщі розкрив попередження США для Москви

 • 0

 • 0

 • 44

Відключити рекламу

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський прокоментував можливість застосування Росією ядерної зброї. Дипломат скептично ставиться до подібного.

За його словами, Європа повинна навчитися краще грати в гру на загострення, змушуючи Путіна здогадуватися про її наміри.

"Росіяни завдають ударів по українській електромережі, зернових терміналах і газових сховищах, цивільній інфраструктурі. Російська операція проводиться зі штаб-квартири в Ростові-на-Дону. Крім того, що Росія не використовує ядерну зброю, вона нічим себе не обмежує. Постійне декларування того, якою є наша власна "червона лінія", тільки запрошує Москву адаптувати свої ворожі дії до наших постійно мінливих самообмежень", - цитує Сікорського видання The Guardian.

При цьому він скептично поставився до російських погроз застосувати ядерну зброю.

"Американці сказали росіянам, що якщо ви підірвете ядерну бомбу, навіть якщо вона нікого не вб'є, ми вдаримо по всіх ваших позиціях на території України звичайною зброєю, ми знищимо їх усі. Я думаю, що це переконлива погроза. Крім того, китайці та індуси зачитали Росії акт про заворушення. І це не дитяча гра, тому що якщо це табу також буде порушено, як і табу на зміну кордонів силою, Китай знає, що Японія і Корея стануть ядерними країнами, а вони, імовірно, цього не хочуть", - підсумував дипломат.

Ядерні загрози - останні новини

У США стурбовані ймовірністю застосування Росією ядерної зброї в космосі, і тим самим знищити більшість супутників.

Крім того, у Москві неодноразово лунали ядерні погрози на адресу України, а також країн НАТО.

21 травня стало відомо, що російські війська розпочали перший етап навчань з відпрацюванням підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 44

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 44

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст