Головна Посилання ... Всі вікові групи схильні до цього загострення — біль у грудях віщує інфаркт Всі вікові групи схильні до цього загострення — бі...

Всі вікові групи схильні до цього загострення — біль у грудях віщує інфаркт

Як свідчать дані останніх досліджень ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) у цій галузі, не лише люди з особливими потребами, які досягли поважних років, страждають від серцево-судинних патологій. Багато хто відчуває симптоми цих захворювань, але «списує» все на втому після фізичних зусиль у спортзалі, перевтому в робочій діяльності або на хвилювання перед важливою подією. Підкреслимо лише, що всі вікові групи схильні до цього загострення — біль у грудях віщує інфаркт. У такій ситуації потрібна миттєва реакція — виклик лікарів та швидка допомога, яка прибуває на місце максимально невідкладно. Насамперед це стосується українців віком 65+. Саме для них будинок літніх людей у Львові пропонує ефективні практики, завдяки яким виключається рецидив та налагоджується здорова, повноцінна повсякденність. Контакти, які сприяють отриманню компетентної та абсолютно безоплатної консультації, завжди доступні, як і екскурсія до геріатричного пансіонату (за попередньою домовленістю з адміністрацією) для ознайомлення найближчих родичів з умови перебування у ньому.

 

Больовий синдром у грудній клітці — це привід для занепокоєння

 

  • Таку авторитетну думку задекларували медики, які отримали остаточні дані свого незалежного дослідження у кардіологічній сфері охорони здоров'я.

  • Вчені лікарі з усією основою вважають, що при раптовому виникненні болю в грудях не можна застосовувати різні протизапальні та знеболювальні препарати.

  • За їхніми словами, необхідно не відкладаючи зробити ЕКГ (електрокардіограма), а вже після цього, коли інфаркт міокарда повністю виключено або загострення минуло, можна призначити терапію відповідними медикаментозними препаратами.

 

Як уникнути нападу серцевої недостатності та перешкоджати рецидиву?

 

Спеціалісти (і невролог, і кардіолог) вважають, що ХСН (хронічна серцева недостатність) зазвичай розвивається протягом десятиліть, але у ХХІ столітті цей згубний для людського організму процес помітно прискорився. В останні роки навіть у молодих громадян став зустрічатися атеросклероз, адже саме атеросклеротичні бляшки в судинах стають причиною патологічного стану серцево-судинної системи людини.

 

Що призводить до жалюгідного стану серцевого та судинного апарату?

 

  • Куріння.

  • Ожиріння.

  • Відсутність спорту та ЛФК (лікувальна фізкультура) у повсякденності.

  • Зловживання алкоголем (напої, що містять етиловий спирт чи етанол).

 

Медики закликають населення України контролювати вміст негативного холестерину в крові, відмовитися від шкідливих звичок, частіше проходити обстеження, проводити аналіз біологічних матеріалів та ЕКГ (електрокардіограма), вимірювати АТ (артеріальний тиск), займатися гімнастикою та оздоровчими практиками.

Переглядів : 470
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст