4
2
1182
00:00 обязательность практики Верховного Суда
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
150
Коментарі:
0
Переглядів:
426
Коментарі:
0
Переглядів:
604
Коментарі:
0
Переглядів:
409
Коментарі:
0
Переглядів:
417
Коментарі:
0
Переглядів:
291
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Видео в тему: ЗАВЕЩАНИЕ В НАСЛЕДСТВЕННОМ ДЕЛЕ. ОТВЕТЫ НА ВОПРОСЫ, ПРАКТИКА ВЕРХОВНОГО СУДА https://www.youtube.com/watch?v=s-p6CE9stLo
Скажіть будь ласка, якщо син доглядав свого безпомічного батька як опікун протягом більше року, це офіційно оформлено, і виявилось що батько колись подарував свою квартиру мачусі сина , тобто своїй другій дружині, то чи має син -опікун право на на обов,язкову долю в квартирі?
Право на обов'язкову частку у спадщині мають малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки (стаття 1241 Цивільного кодексу). Щоб отримати квартиру - визнавати договір дарування недійсним та визнавати право власності на неї в порядку спадкування. Як на підставу посилатись на те, що спадкодавець був недієздатним, а тому потрібна згода опікуна, якої не було. Також квартира може бути спільною сумісною власністю (спадкодавця та першої дружини), якщо перша дружина померла - син є спадкоємцем частки квартири, а дарувати квартиру без його згоди заборонено, що також може бути підставою для визнання договору дарування недійсним.