0
0
130
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалила вакцину від віспи мавп виробника Bavarian Nordic.
Цей препарат став першим, схваленим для боротьби з хворобою, яка забрала життя щонайменше 643 осіб в Африці цього року, пише Politico.
Препарат схвалено для людей віком від 18 років у вигляді дводозової вакцини, але ВООЗ також заявила, що її "можна використовувати не за призначенням" для немовлят і дітей, а також для вагітних і людей з ослабленим імунітетом, коли переваги переважують потенційні ризики.
ВООЗ також рекомендує використовувати одноразову дозу у випадках обмежених поставок, але наголошує на необхідності моніторингу безпеки та ефективності.
Bavarian Nordic заявив, що може поставити додаткових 50 млн доз протягом наступних 12-18 місяців, "залежно від схвалення регулювальних органів і попиту". Перед цим фармкомпанія анонсувала випуск 13 млн доз до 2025 року.
Наразі компанія веде переговори зі світовими регуляторами лікарських засобів, щоб дозволити новий спосіб виробництва тієї ж вакцини, який прискорить її випуск.
Що таке віспа мавпЦе вірусна інфекція, що спричиняє гнійні ураження. Має симптоми, схожі на грип, зазвичай протікає в легкій формі, але в деяких випадках може призвести до смерті.
Віспа мавп передається через тісний фізичний контакт, включно зі статевим, але на відміну від попередніх глобальних пандемій, немає жодних доказів того, що вірус легко поширюється повітряно-крапельним шляхом.
ВООЗ зіткнулася з критикою через те, що їй знадобилося багато часу для схвалення вакцини від цієї хвороби.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
250
Коментарі:
0
Переглядів:
438
Коментарі:
0
Переглядів:
355
Коментарі:
0
Переглядів:
345
Коментарі:
0
Переглядів:
630
Коментарі:
0
Переглядів:
929
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.