Головна Блог ... Новини Війна в Україні зайшла в глухий кут і триватиме ще дуже довго, - головком шведської армії Війна в Україні зайшла в глухий кут і триватиме ще...

Війна в Україні зайшла в глухий кут і триватиме ще дуже довго, - головком шведської армії

 • 0

 • 0

 • 34

Відключити рекламу

Війна в Україні зайшла в глухий кут і може тривати ще дуже довго. Таку думку висловив головнокомандувач Збройних сил Швеції Мікаель Біден в інтерв'ю німецькій медіа-мережі RND.

"Відбуваються лише невеликі просування, лінія фронту зміщується то туди, то сюди - загалом, ситуація дуже складна. Війна зайшла в глухий кут уже кілька місяців, і наразі не видно жодних змін. Війні не видно кінця, і ні Росія, ні Україна не мають достатніх можливостей, щоб виграти її у військовому відношенні. Я очікую, що війна триватиме ще дуже довго", - заявив він.

За словами Бідена, Швеція враховує цю ситуацію у своїх стратегічних планах безпеки, а також при формуванні військової допомоги Україні.

Головком шведської армії зазначив, що Росія, як і раніше, перевершує Україну за військовим потенціалом, що відбивається в ситуації безпосередньо на фронті.

"Путін налаштував російську економіку на війну так, як ми не можемо. Наразі росіяни виробляють величезну кількість озброєнь, набагато більше, ніж ми можемо поставити Україні", - сказав Біден.

Водночас шведський головком підкреслив, що ні в самій Швеції, ні в інших країнах НАТО політична воля підтримувати Україну не вичерпалася. За його словами, проблема полягає в загальній повільності Заходу.

Війна в Україні: стратегічні перспективи

Як писав УНІАН, військова перевага Росії над Україною зростатиме й надалі, якщо західні країни швидко не активізуються. The Wall Street Journal зазначає, що Росія готується до конфлікту з НАТО протягом наступного десятиліття і має намір створити постійну армію чисельністю 1,5 мільйона осіб до кінця 2026 року.

Зі свого боку журнал Foreign Affairs дає свій "рецепт" перемоги України у війні з Росією. На їхню думку, Україні просто потрібно постійно наступати і відвойовувати території.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 34

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 34

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст