0
0
11
Російські окупанти запустили пілотний проєкт із вишколу вчителів-"наставників" на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) Херсонщини. Для цього педагогів-колаборантів з місцевих шкіл групами відправляють до Москви на кількатижневі курси, повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).
Зазначається, що відповідну спеціальність вже отримали вчителі-колаборанти із Чаплинської середньої школи №1.
За даними ЦНС, серед ключових навиків для вчителів-"наставників" є здатність виявляти "неблагонадійних" школярів - тобто тих, хто має проукраїнські погляди, а також прогресивна робота у напрямку асиміляції українських дітей.
"Практика проведення семінарів у школах на ТОТ України по виявленню дітей, які "потенційно підтримують Україну", не нова. Впродовж літа місцеві вчителі проходили обов’язкові тренінги з цією ціллю", - йдеться у повідомленні.
Українці-колаборанти: останні новиниЧастина українців продовжують ходити до церкви, яка асоціюється з РПЦ, при цьому є колаборанти і люди, які здають українські позиції, та ті, які вважають, що можна домовитися з Росією, "що є хороші росіяни". Про це сказав уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.
При цьому, за його словами, двомовність в Україні "тягне за собою шизофренію".
Раніше УНІАН повідомляв, що колаборанти масово їдуть в Європу і Америку, маскуючись під українських біженців. Серед цих людей, зокрема, може бути агентура російських спецслужб.
ДЖЕРЕЛО : UNIAN
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
203
Коментарі:
0
Переглядів:
216
Коментарі:
0
Переглядів:
371
Коментарі:
0
Переглядів:
647
Коментарі:
0
Переглядів:
641
Коментарі:
0
Переглядів:
742
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.