Головна Посилання ... Вирушаємо у мандрівку по інтригуючому острову Пасхи з Easter Island від Yggdrasil Вирушаємо у мандрівку по інтригуючому острову Пасх...

Вирушаємо у мандрівку по інтригуючому острову Пасхи з Easter Island від Yggdrasil

Студія Yggdrasil зробила реліз “Острова Пасхи” у березні 2018 року. Одразу після нього, слот став дуже популярним серед гравців завдяки відмінній графіці та гідній математичній формулі. Головними символами гри є статуї з загадкового острова у Тихому океані. При цьому, тут присутня стандартна розкладка на 5х3 барабани та 27 незмінних смуг. 

Машина цікава з точки зору відсутності будь-яких бонусів, окрім дикої іконки та респінів. У цих режимах спрацьовує збільшення ігрових ліній до 103, але виграшних множників тут немає. У цю консоль можна грати на гроші в казино ельслотс, де є багато подібних випусків. Також, автомат має безкоштовний режим для ознайомлення.

Стосовно показників гри, вони є у вільному доступі. Вона має низьку дисперсію та рівень віддачі у 96.1%. Але, очікування того варті, бо у кінці шляху гравці зможуть отримати максимальний приз 376 000 монет.

Про символи та виплати

Ігровий процес на слоті починається з чарівного вступного ролика, який одразу переносить гравців у дивовижний простір острову Пасхи. Тут є кілька карткових мастей, що мають низьку оплату. Але тотеми зі статуй Пасхи надають:

  • Голубий носоріг - х0.4, х0.8 та х1.6 до ставки;

  • Фіолетова ящірка - від х0.6 до х2.4;

  • Зелена жаба - х0.8, х1.6 та х3.2;

  • Лисиця - від х1 до х4;

  • Червоний яструб - х5, х10 та х20.

Також тут присутній дикий символ Жовтої маски із третім оком голубого кольору. Він може з’являтися на другому та третьому барабанах та активувати призові додаткові оберти - респіни. Ця іконка має функцію розширення, тому впливає на збір більшої кількості призових комбо.

Easter Island від Yggdrasil має 27 смуг, які неможливо налаштувати, тому гравці матимуть більше можливостей до виграшів. Для виграшу потрібно набрати мінімум три однакові іконки в одну лінію. Звертайте увагу на Червоного яструба, бо він приносить найбільше у цій грі.

У консолі без зайвих бонусів треба починати з невеликих сум ставок. Якщо, за 5-10 спінів не було виграшів, ставки можна збільшити. Такий хід допоможе гравцям не піти у мінус. 

Детальніше про опцію з повторними обертаннями 

Як таких, бонусних турів у Острові Пасхи немає, але присутній розширений вайлд. Він змінює всі іконки слоту, збільшуючи шанси на отримання призових послідовностей. Дикий малюнок розтягується по всій довжині котушки до наступних респінів.

При цьому респіни мають додаткові можливості, наприклад, іконкаЮ з якої вийшло комбо, може змінити всі малюнки своєї групи. У разі появи чотирьох зображень, повторний спін крутиться у сітці 5х5 з додаванням двох додаткових смуг (кількість ліній зростає до 65). Якщо у базі випало п’ять позначок, може додатися до 7 активних смуг, що збільшує поле до 103 ліній. Важливо! Повторне обертання з’являється один раз, навіть якщо він призводить до виграшної послідовності.

Успіх у цій грі гарантований тим людям, які діють обережно, починаючи з невеликого входу. Також, важливо підвищувати ставку кожні 5-10 обертів. Максимальна ставка може знадобитися у разі 12 програшів поспіль. Повернутися до мінімальної ставки можна за умови випадання кількох виграшних комбо поспіль.

Переглядів : 244
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст