Головна Посилання ... Вирівнювання зубів елайнерами в Івано-Франківську

Вирівнювання зубів елайнерами в Івано-Франківську

Красива посмішка з білими та ідеально рівними зубами – мрія кожної людини. Тепер на зміну традиційним ортопедичним конструкціям, які впливали на зовнішній вигляд зубів та створювали дискомфорт для пацієнта приходять інноваційні. Один з них – прозорі елайнери на зубах, які дозволяють ефективно виправляти дефекти посмішки.

Що таке елайнери та які переваги має цей метод вирівнювання зубів?

Елайнери – прозорі капи, які виготовляють в індивідуальному порядку для кожного пацієнта. Тому ціна елайнерів визначається в залежності від особливостей прикусу чи дефекту зубів людини. Та разом з тим, вартість елайнерів дещо вища, ніж у брекет-систем.

Велика перевага конструкції в тому, що її не видно в процесі носіння. Знімати елайнери потрібно, щоб почистити зуби чи поїсти: щоб досягти помітного ефекту, важливо носити їх не менш 20 годин на добу. Ті хто встиг оцінити елайнери до і після та отримав суттєві зміни підтверджують, що метод вирівнювання дуже є дуже ефективним. З фотографіями результатів вирівнювання за допомогою елайнерів можна ознайомитися за посиланням: results.

Основні переваги цих ортопедичних конструкцій помітив кожен пацієнт, який пройшов відповідне лікування. До них належать:

  • Індивідуальний підхід у виготовлені. Хоч якісні елайнери вартість мають досить високу, у них враховані усі особливості щелепи пацієнта.
  • Швидка адаптація. У людини не виникає дискомфорту, порушень дикції та інших неприємних відчуттів, адже елайнери дуже зручно носити.
  • Простота догляду. Варто тільки знімати конструкції під час їжі та щоденної гігієни, не їсти продукти, що надають забарвлення, не палити у капах.
  • Безпечність. Елайнери не здатні провокувати розвиток карієсу, пошкоджувати зубну емаль.

Як відбувається вирівнювання за допомогою елайнерів?

Перед тим, як встановлювати капи, лікар-стоматолог має провести огляд та впевнитися, що не існує протипоказань. Після зняття зліпків, комплекти елайнерів виготовлюються в лабораторії. В результаті, пацієнт отримує декілька кап, кожна з яких використовується у певний час. Заміну можна проводити самостійно, проте періодично пацієнт має з’являтися на огляд до фахівця.

За допомогою елайнерів можна виправити скупченість зубів, великі міжзубні проміжки, інші дефекти прикусу. Отже, лікування елайнерами – комфортний та безпечний спосіб вирівняти зуби в короткий термін. Але щоб лікування принесло бажаний ефект, важливо звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Переглядів : 395
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст