Головна Посилання ... Виправлення помилок в ДЗК та реєстрація ділянок в кадастрі Виправлення помилок в ДЗК та реєстрація ділянок в ...

Виправлення помилок в ДЗК та реєстрація ділянок в кадастрі

За даними Держгеокадастру, у вересні 2022 року до ДЗК внесено 71% земель України загальною площею 42,7 млн. га. Багато власників ділянок під час здійснення операцій із землею виявляють прикрі помилки у розташуванні, цільовому призначенні, площі тощо. Землевпорядна організація «Київські землі», що займається оформленням земельних ділянок та землевпорядними роботами, роз'яснила, що зараз можна реєструвати в кадастрі і які помилки виправляти.

Які дії із земельними ділянками реєструються в ДЗК в умовах військового стану

Більшість клієнтів – власники правовстановлюючих документів на землю, що були видані до 2013 року, у тому числі без присвоєння кадастрового номеру. Реєстрація також потрібна під час:

·         поділу чи об'єднання ділянок;

·         створення нових ділянок, присвоєння кадастрового номеру ділянкам різного призначення;

·         присвоєння кадастрового номеру землям, що розташовані під об’єктами нерухомості.

Важливо! До офіційного скасування військового стану доступ до Публічної кадастрової карти зупинений. Проте сам Земельний кадастр функціонує, ринок оренди та купівлі-продажу землі помітно жвавішає, але без повного пакету документів, що без помилок підтверджують характеристики об’єкту та статус власника, орендаря, набувача суперфіцію чи емфітевзису жодні дії із земельними ділянками неможливі.

Як землевпорядники ЗО «Київськи землі» виправляють помилки у ДЗК

Межі ділянки замість поля опинилися у річці, з’явились спірні території, неправильно зазначено площу, цільове призначення, вид використання, координати, конфігурацію? Це точно завадить укласти договір купівлі-продажу, оренди, оформити дарування чи спадщину, вірно розрахуватися з орендодавцем та податковою. Часто виявляють помилкові дані власників, користувачів, орендарів, суміжників, складу угідь, строків оренди.

На прохання клієнтів фахівці ЗО «Київські землі» самі формують XML-файли, оформлюють обов’язкові документи, та за 2-4 дні виправляють прикрі помилки, що наявні в ДЗК.

Які землевпорядні роботи виконуються без обмежень під час військового стану у ЗО «Київські землі»

Ми виконує землевпорядні роботи у повному обсязі. Більшість обмежень скасовано, землевпорядники виконують на замовлення юридичних та фізичних осіб широкий спектр послуг:

1.     Виправлення помилок ДЗК та накладок земельних ділянок.

2.     Виправлення коду цільового призначення земельної ділянки та приведення його у відповідність до законодавства.

3. Присвоєння кадастрових номерів, у т.ч. на с/г землі, території під об’єктами нерухомості. Виключення: у військовий час діє заборона на створення документації та реєстрацію безоплатного передання / приватизації земель, що належать державі й територіальним громадам.

4. Об’єднання чи поділ на частини ділянок будь-якої форми власності.

5. Реєстрація сервітутів та обмежень.

6. Розробка проектів землеустрою для оренди чи передання у користування.

7. Інвентаризація земель.

8. Зміна цільового призначення земель.

9. Встановлення меж ділянки на місцевості (в натурі).

10.  Консультації з вивченням документів, аналіз ситуації, пошук оптимального рішення.

Оптимальні рішення землевпорядної організації «Київські землі»

15 років роботи збагатили досвід команди зі спірних та надскладних питань; створили відмінну репутацію у професійному середовищі. Землевпорядні роботи виконують інженери-землевпорядники із чинними сертифікатами, КЕП та діючими дозволами СБУ, що мають офіційний контрольований доступ до ресурсів Держгеокадастру.

Немає посередників: клієнт замовляє послугу безпосередньо у виконавців. Вартість послуг жорстко обумовлена на старті співпраці, клієнт добре знає свої витрати, не має додаткових грошових втрат.

Більшість послуг команда здійснює з об’єктами, що розташовані на території м. Київ та Київської області. Завдяки онлайн-сервісам клієнт з будь-якого регіону країни не втрачає час на відвідування офісів, черги, складання заяв – представники компанії роблять все самі. Помітна економія на нотаріальному посвідченні документації: фахівцям достатньо якісних сканів чи фотокопій документів. Незалежні відгуки та 5 зірок на Карті Google підтверджують високий рівень землевпорядної організації «Київські землі».

Переглядів : 344
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст