Головна Посилання ... Вініри керамічні

Вініри керамічні

Щоб створити приємну яскраву усмішку достатньо декілька візитів до стоматологічної клініки в Києві. Тут пропонують керамічні вініри високої якості для естетичного покращення вигляду ваших зубів. Ці накладки дуже тонкі, природні та якісні, їх товщина не перевищує половину міліметру. Матеріалом виготовлення слугує ортопедичний варант пресованої кераміки. Він добре пристосований для безпечного використання, дозволяє отримати естетичні вироби. 

На керамічні вініри ціна в Києві та Україні помірніша, ніж у більшості європейських країн. Раніше популярним було використання для виготовлення накладок зубних акрилу. Але цей час минув через такі вади:

  • шкідливість

  • висока ціна

  • крихкість

  • недовговічність

На відміну від акрилу керамічний аналог порцеляну має гарні властивості, він зарекомендував себе з кращої сторони. Пластини з цього матеріалу захищають зуби від карієсу, надають посмішці привабливий вигляд. Через це керамічний вінір користується попитом, популярний серед замовників стоматологічних клінік Києва. Ці накладки відрізняються високим рівнем міцності, надають зубам пацієнта бажаного кольору, захищають від карієсу, пошкоджень.

Коли потрібні керамічні вініри

Проведення лікування методом встановлення тонких накладок зубних рекомендується не лише для естетики посмішки. Він підійде тим пацієнтам, хто страждає від потемніння емалі, наявності проміжків між зубами, має фізичні дефекти зубних одиниць. Для них вінір керамічний стане хорошим варіантом реставрації та покращення стану функціонування зубного апарату. 

Старі пломби часто змінюють відтінок, виділяючись на тлі зубів, але цю проблему накладки вирішують також. Скупчені та нерівні ряди одиниць більше не будуть проблемою своїх власників, якщо використати вироби з ортопедичної кераміки. В цьому разі для пацієнта на вініри керамічні ціна має не першорядне значення. Набагато важливішими стають якість, надійність, довготривалість накладок.

Щелепи можуть мати неправильну форму через хворобливий розвиток, але ця проблема вирішується у стоматологічній клініці Києва. Для її успішного розв’язання достатньо замовити накладки на зуби. Якісні порцелянові вініри Київ та вся Україна використовують успішно та за вигідними розцінками. Досягається це використанням якісних матеріалів, сучасних технологій та працею відповідальних спеціалістів.

Як визначити потрібний вам колір порцелянових вінірів 

Правильне визначення необхідного вам кольору зубних накладок стане важливим рішенням. Адже для отримання задоволення від результату роботи дантиста ціна керамічних вінірів має другорядне значення. Важливіше бачити естетично гармонійну з обличчям усмішку, приємну для оточуючих і для себе. В такому разі пацієнт разом з захистом від пошкоджень отримає гарний вигляд зубних рядів.

При правильному догляді зубні накладки служитимуть власнику довго, безпечно та надійно захищатимуть його здоров’я. Стоматологічні проблеми потребують негайного вирішення, зволікання можуть призвести до їх переходу в хронічну стадію або до загострення. Тому встановлення керамічних вінірів, якщо його схвалює стоматолог для покращення стану ротової порожнини, стає важливим рішенням.

Для накладок колір обирають серед 16 індикаторів, що відрізняються між собою глибиною гами та інтенсивністю. Ви можете визначитися з природністю вигляду накладок кольорів від білосніжного до більш темних варіантів. Це просто, якщо вініри керамічні ставлять на всі дентальні одиниці. У випадку використання однієї або кількох накладок лікар підносить шкалу до зубів пацієнта з метою визначення природного для нього кольору.

Переглядів : 156
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст