0
0
30
Національний банк України представив юридичним і фізичним особам можливість позбавити себе від захопливих подорожей до банку і нудьг у черзі. Онлайн-система BankID дає змогу віддалено розв'язати величезну кількість питань, пов'язаних із фінансовими, комунальними або державними установами.
Там, де раніше було необхідне спілкування зі співробітником банку, тепер достатньо кількох кліків по екрану смартфона.
Що таке BankID і як він працюєЩо можна зробити через BankIDЯк зайти в BankIDЯкі банки входять до BankIDЩо таке BankID і як він працюєСистема, як метод ідентифікації даних, з'явилася в Україні кілька років тому, але користуватися активно тоді нею почали не всі. Зараз більша кількість людей переходить на онлайн не тільки в роботі, а й у побутових питаннях. Таким чином виходить, що BankID дозволяє не бути присутнім особисто, а здійснювати всі необхідні дії віддалено.
Банк айді - це сервіс, за допомогою якого можна на відстані ідентифікувати людину. Система передає ваші персональні дані від банку, в якому відкрито рахунок, до постачальника послуг, якими ви хочете скористатися.
Це означає, що взаємодія з будь-якою організацією, яка вимагає вашої ідентифікації особистості, може відбуватися через Байк айді - це:
банки;небанківські фінансові організації (ломбарди, компанії зі страхування, кредитні спілки);різні державні установи;комунальні господарства;громадські та комерційні організації.Важливо розуміти, як працює BankID, щоб упевнитися в безпеці цього сервісу. Ініціювати передачу даних можете тільки ви, як користувач. Уся інформація, яка передається з вашого кабінету банку до самого банку, а звідти вже до суб'єкта, який надає вам послугу, зашифрована за вимогами законодавства України.
Що можна зробити через BankIDДля того щоб повною мірою розуміти, що таке Банк ID в Україні, варто запам'ятати, які саме послуги ви можете отримати, використовуючи цей сервіс. По-перше, перевага такої системи полягає в тому, що вам не доведеться довго стояти в черзі для замовлення потрібної довідки, оформлення виплат, субсидії або отримання цифрового підпису. Через BankID навіть можна взяти кредити в Україні в небанківській організації. По-друге, ні у вас, ні у співробітника банку не буде шансу припуститися помилки під час уведення ваших даних (імені, прізвища, ІПН тощо), тому що всі персональні відомості вже є в системі банку, їх перевірено й авторизовано.
Як зайти в BankIDУвійти через Банк ID на інтернет-портал і зробити те, що вам потрібно, вам необхідно бути клієнтом одного з банків-учасників системи BankID. Далі на сайті НБУ вам потрібно вибрати банк, клієнтом якого ви є, натиснувши на відповідну іконку. Потім ввести номер телефону, код із смс-повідомлення і слідувати інструкції. Якщо все зробите правильно, можна буде почати успішне користування сервісом.
Коли ви надалі заходитимете на різні інтернет-портали, зможете побачити, що увійти до свого кабінету можна через Facebook, Google, LinkedIn або BankID - вам просто потрібно буде обрати зручний спосіб авторизації.
Як ми вже говорили, використовувати сервіс можуть тільки клієнти певних банківських організацій. Якщо у вас відкритий рахунок в одній із них, ви можете підключити BankID - список банків такий:
ПриватбанкУкрСиббанкРайффайзен Банк АвальПУМБА-БанкМонобанкОТП БанкІдея БанкОщадбанк та інші.Повний список банків, які є учасниками системи BankID і надають послуги таким чином, також представлений на офіційному сайті НБУ. Там же на сайті сказано, що для того щоб почати користуватися сервісом, потрібно вибрати свій банк для Банк ID - ПриватБанк або будь-який інший - і пройти першу авторизацію.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
301
Коментарі:
0
Переглядів:
795
Коментарі:
0
Переглядів:
285
Коментарі:
0
Переглядів:
1162
Коментарі:
0
Переглядів:
834
Коментарі:
1
Переглядів:
599
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.