Головна Посилання ... Вид бандажів та їх призначення

Вид бандажів та їх призначення

Залежно від призначення бандажі бувають наступних типів.

Антигрижові бандажі - в основному використовуються для профілактики гриж та опущення внутрішніх органів, але також можуть бути застосовані після операції для запобігання ускладненням та рецидивам. Бандаж слід одягати в лежачому положенні (тазом вище за плечі), а за наявності грижі її спочатку вправляють. Час носіння бандажу визначається лікарем.

Антирадикулітні бандажі - призначені для підтримки поперекового відділу хребта при радикуліті та полегшення болю в попереку. Використовуються під час курсу мануальної терапії та лікувальної гімнастики після кожного сеансу для збереження досягнутого ефекту. Зігріваючий ефект покращує кровообіг, прискорюючи відновлення тканин. Рекомендується для людей з сидячою роботою, медпрацівників, водіїв та інших професій, пов'язаних із фізичною працею та навантаженням на поперековий відділ хребта. Необхідний для профілактики захворювань, що виникають через перевтому або переохолодження м'язів попереку.

Передпологові бандажі - підтримують живіт матері під час вагітності, запобігаючи передчасному опусканню плода та допомагаючи плоду зайняти правильне положення, знижуючи ризик ускладнень під час вагітності та пологів. Знімає навантаження з хребта, усуває біль у спині. Спеціальна тканина з хорошою повітропроникністю надійно захищає шкіру сідниць і стегон від розтяжок і розривів. Бандаж одягається в лежачому положенні, кріпиться спочатку на нижню застібку, а потім додатково на верхню.

Із чого виготовляють бандажі?

Для виробництва бандажів зазвичай використовують натуральні тканини (бавовна) з додаванням еластану чи мікрофібри. Важливо, щоб тканина була "дихаючою" - добре пропускала повітря та гігроскопічною - вбирала вологу, не викликала алергії. Крім того, вона повинна добре стиратися та зберігати свої еластичні властивості після прання. Сучасні якісні бандажі (найчастіше імпортного виробництва) зазвичай відповідають усім цим вимогам і при правильному використанні можуть служити довгий час - протягом кількох років, не втрачаючи своїх захисних, що підтримують та зволікають властивостей. При догляді за виробом необхідно виключити хлорвмісні та відбілюючі засоби, а також машинне прання. Бандаж на коліно слід сушити без віджиму після прання.

Де можна придбати якісний бандаж?

Якісний бандаж можна придбати в аптеці або магазині https://ortomed.com.ua/kompresijnyj-trykotazh , ми спеціалізуємось на продажі ортопедичних товарів, без рецепта від лікаря. Однак рекомендується проконсультуватися зі своїм лікарем заздалегідь, щоб отримати рекомендації щодо вибору ступеня жорсткості бандажу або корсету, що підходить для вашого випадку.

Зазначимо, що в інтернет-магазині «OrtoMed» також надаються консультації: наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, пов'язані з вибором та особливостями потрібного вам бандажу.

Після консультації з лікарем завітайте до нашого магазину в Житомирі, де представлений широкий асортимент бандажів на ваш вибір!

Переглядів : 173
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст