Головна Блог ... Новини Вибухи в районі Енгельсу: аналітики припустили, скільки літаків могло перебувати на аеродромі Вибухи в районі Енгельсу: аналітики припустили, ск...

Вибухи в районі Енгельсу: аналітики припустили, скільки літаків могло перебувати на аеродромі

  • 0

  • 0

  • 16

Відключити рекламу

У мережі з'явився супутниковий знімок російського аеродрому "Енгельс", який було зроблено 15 вересня 2024 року. На ньому можна побачити, що на той момент там перебувало чотири стратегічні бомбардувальники Ту-95МС і та два Ту-160, пише Defense Express.

Також на летовищі можна помітити силуети Ту-160 та один транспортний літак, швидше за все, типу Ан-12. Такий знімок опублікував OSINT-аналітик "MT_Anderson" на своїй сторінці у соцмережі X. 

"Від Defense Express підкреслимо, що ці дані можуть мати цілком прикладний сенс зокрема в контексті повідомлень про те, що вранці 17 вересня 2024 року в районі того ж аеродрому "Енгельс" лунали вибухи, очевидно під час нового нальоту далекобійних БпЛА-камікадзе, які запустили Сили оборони України. Ну і також - в контексті загального питання про те, як зараз можуть бути розміщені "борти" стратегічної авіації "ВКС РФ", котрі можуть бути залучені для проведення нового масованого удару по території України", - зауважують аналітики.

Супутниковий знімок аеродрому "Енгельс" / фото MT_Anderson

На думку експертів, в такому випадку варто враховувати не лише кількість літаків, проте й показник бойового навантаження, який вони можуть мати. Тому, якщо на аеродромі було чотири Ту-95МС, то показник бойового навантаження може складати до 32 ракет Х-101, що свідчить про достатньо вагому загрозу. 

Також аналітики вважають, що Росія тримає свої літаки на аеродромі "Енгельс", адже не має технічної можливості розмістити одночасно всі стратегічні бомбардувальники лише на аеродромі "Оленья", який є найвіддаленішим у географічно європейській частині Росії відносно лінії ДКУ (Державний кордон України - УНІАН). 

Вибухи біля аеродрому "Енгельс"

"Водночас, зважаючи на фактор українськими далекобійних дронів-камікадзе, які виявились здатними долетіти навіть до того ж аеродрому "Оленья", рашисти можуть вважати за доцільне розміщувати бомбардувальники "децентралізовано", одночасно по кількох летовищах. Маємо зафіксувати, що на момент цієї публікації результати нальоту вранці 17 вересня 2024 року в районі аеродрому "Енгельс" не є достеменно відомими", - підкреслили у Defense Express. 

Вибухи біля аеродрому "Енгельс" - що відомо

Як повідомляв УНІАН, 17 вересня в районі аеродрому "Енгельс" Саратовської області Росії місцеві жителі чули вибухи. Військовий експерт Павло Нарожний наголосив, що будь-який успішний удар по ворожому аеродрому дає відпочинок для всієї України з погляду обстрілів.

"Найбільш імовірно наразі - немає жодних повідомлень - ціллю можуть бути склади боєприпасів, паливо-мастильні склади. Оскільки літаки можна відносно швидко перекидати. І якщо вони стають ціллю - це зазвичай або борти, які не літають, або які канібалізують, тобто розбирають", - зауважив він.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 16

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 16

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст