0
0
151
Активні бойові дії точаться як на Донбасі, так і на ворожій території – у Курській області РФ. І невдовзі там можуть зʼявитися військові КНДР.
Як зазначив в етері "24 каналу" ветеран АТО Євген Дикий, росіяни давно намагаються організувати Курщині повноцінний наступ, який не буде слабшим, ніж на Донеччині.
Але окупанти вже використали там максимум сил, які могли, і були змушені перекидати своїх військових з України. У наступ РФ змогла піти лише коли зняла з ліні фронту три найбільш боєздатні дивізії. Зазначається, що це є свідченням того, що в окупантів просто не залишилось боєздатних частин.
На Курщині зараз точаться потужні бої, але вони відрізняються від подій на Донбасі, каже Дикий:
"На Курщині немає суцільної лінії фронту, відповідно немає позиційних боїв, окопної війни, як на Донбасі. Там маневрова війна тільки з використанням набагато більшої кількості дронів та інших сучасних технологій".
За своїм характером війна на Курщині нагадує події на Київщині у 2022 році, ландшафт там зараз схожий. Крім того, в жодної зі сторін немає суцільної лінії кріплень – лише окремі укріпрайони. І через це сили активно маневрують і намагаються бити противника по тилах і флангах.
"Це не окопна, а високоманеврова війна, але інтенсивність боїв абсолютно зіставна з Донбасом", – констатував Євген Дикий.
Війна в Україні: ситуація на фронтіСелидове Донецької області поступово переходить під контроль російської армії. Як зазначив військовий оглядач Денис Попович, ситуація в місті та навколо нього має тенденцію до погіршення. В Силах оборони катастрофічно не вистачає людей, щоб стримувати наступ росіян.
Тим часом NYT пише, що до Курської області РФ прибули кілька тисяч північнокорейських солдатів. Вони мають посилити російські війська в контрнаступі, покликаному вибити ЗСУ з цієї території. До понеділка, 28 жовтня, очікується збір до 5000 північнокорейських військових.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
191
Коментарі:
0
Переглядів:
136
Коментарі:
0
Переглядів:
691
Коментарі:
0
Переглядів:
328
Коментарі:
0
Переглядів:
499
Коментарі:
0
Переглядів:
583
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.